Skocz do zawartości
Spanner

Błędy i Awarie forum

Polecane posty

Witam,

proszę o wpisywanie w tym temacie wszystkich błędów jakie zauważycie na forum. głównie chodzi o błędy jeśli są przy pisaniu postów, tematów, edycji itp, itd

miejmy nadzieje, ze lista bedzie krotka ;)

Fatal error: Call to undefined method ipSeoMeta::user_popup() in /home/klient.dhosting.pl/*/applications_addon/ips/ccs/sources/pages.php(419) : eval()'d code on line 3599
[/CODE]

wchodzac na portal i klikajac w link aby przeczytac caly artykul pokazuje sie taki o to blad.

IPSBeyond.pl Social Mediach

g+ pod FB jest za szerokie i to sporo :)

jakos sie to rozjezdza :)

Tak wiem, ale nie ma węższej wersji niż 300px :/ więc narazie musi tak być, dopóki czegoś nie wykombinuje :]

Hmm opis kategorii Tutoriale i Artykuły kaleczy nieco...

W dziale Tym można podyskutować o artykułach, które są umieszczone w tym dziale, jak i umieszczać nowe artykuły.

Moim skromnym zdaniem lepiej by brzmiało: W tym dziale można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące forum na IP.Board, można także zamieszczać własne lub dyskutować o aktualnych.

Jeśli miałbym się streszczać to dałbym: W tym dziale można zamieszczać nowe poradniki i artykuły, a także o nich podyskutować.

Myślę, że błędem na forum jest ustawienie źródeł bota invisionize.eu, bo tematy na forum odnoszące do takich stron np. - http://www.fivefingersvibramus.com/ mają się nijak do tematyki forum i traktowane są ogólnie jako spam, który powinno się usuwać, a na forum mimo to są...

Nie żebym się panoszył, ale moim skromnym zdaniem zaśmieca się czymś takim forum (czego efektem jest zasyp treści zbędnymi tematami). Nie wiem jaka jest reguła działania tej funkcji, ale wg mnie nie powinno tego tutaj być, psuje to wizerunek i czytelność forum.

Kolejne niedopatrzenie od strony admina ;)

W dziale kosz można normalnie pisać, a nie powinno być takiej możliwości :D Opcja "Użytkownicy mogą przeglądać listę tematów, ale nie mogą w nich odpowiadać" ;)

Myślę, że błędem na forum jest ustawienie źródeł bota invisionize.eu, bo tematy na forum odnoszące do takich stron np. - http://www.fivefingersvibramus.com/ mają się nijak do tematyki forum i traktowane są ogólnie jako spam, który powinno się usuwać, a na forum mimo to są...

Nie żebym się panoszył, ale moim skromnym zdaniem zaśmieca się czymś takim forum (czego efektem jest zasyp treści zbędnymi tematami). Nie wiem jaka jest reguła działania tej funkcji, ale wg mnie nie powinno tego tutaj być, psuje to wizerunek i czytelność forum.

To jest pobierane z kanału RSS IPS'u a dokładniej z ich nowości i blogu, a że czasem serwują śmieci to nie poradzę nic na to :)

Kolejne niedopatrzenie od strony admina ;)

W dziale kosz można normalnie pisać, a nie powinno być takiej możliwości :D Opcja "Użytkownicy mogą przeglądać listę tematów, ale nie mogą w nich odpowiadać" ;)

To akurat było zamierzone, żeby w koszu można było odpisywać na tematy. Ale skoro tak prosisz to zwykły user tam nie może pisać

To jest pobierane z kanału RSS IPS'u a dokładniej z ich nowości i blogu, a że czasem serwują śmieci to nie poradzę nic na to :)

Ok, to taka sytuacja się już nie powtórzy poprawione :)

nie wiem czy to błąd lub bug ale gdy daje sie ujemna repute to daje dodatnia. (bynajmniej ja tak mam)

Gdzie tak masz? podaj najlepiej link do konkretnego posta, w którym masz taki problem to postaram się to zbadać

Już jest ok. dzięki za znalezienie błędu:)

Nie wiem czy tylko u mnie jest ten błąd ale podczas tworzenia tematu, kiedy już klikniemy "Dodaj nowy temat" strona się cały czas ładuje, temat się tworzy, ale strona jest w dalszym ciągu nie załadowana.

a jakieś dodatkowe informacje? jaka przeglądarka, jakiś konkretny dział?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Jak wiecie lubię dzielić się swoją wiedzą. Do tej pory robiłem to na łamach różnych blogów. Postanowiłem jednak wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i tworzyć więcej treści, która jest Wam potrzebna na łamach tego portalu. Będą to za równo wpisy w postaci filmów czyli różnego rodzaje wideotutoriale jak i wpisy klasyczne, tekstowe. Wszystkie wpisy będą umieszczane w ramach bloga:
      Już teraz na blogu możecie zobaczyć i przeczytać wpisy na temat tworzenia własnego modelu komentarzy w aplikacji dla IPS Community Suite 4, zmianie kodowania znaków w bazie danych i wiele więcej.
    • Przez Versusx3

Zobacz plik 4umGames.pl - GreenSkin
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
      Dodający Versusx3 Dodano 03.05.2015 Kategoria Skiny Wersja forum  
    • Przez Versusx3
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
    • Przez Spanner
      Wychodząc na przeciw oczekiwaniom w ostatnim czasie postanowiłem tworzyć krótkie filmiki instruktażowe dotyczące IPS Community Suite. Wszystkie filmy są wrzucane na YouTube. Dodatkowo wszystkie filmy będą umieszczane w artykułach.
      YouTube: http://www.youtube.com/c/IPSBeyondPL
      Artykuły: http://www.ipsbeyond.pl/articles.html/ips-community-suite-4/
      Zapraszam wszystkich do subskrybowania kanału na YT, dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco.
      Jeśli macie jakieś propozycje na nowe filmy to piszcie śmiało, postaram się zrobić taki film
    • Przez Spanner
      Witajcie,
      w dniu dzisiejszym na dole strony głównej został ponownie uruchomiony chatbox. Zapraszam do korzystania
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.