Skocz do zawartości
Spanner

Spolszczenia produktów IPS: Spolszczenie IP.Board 3.2.x

Polecane posty

Nazwa pliku: Spolszczenie IP.Board 3.2.x

Plik Dodał: Spanner

Plik wysłano: 22 lip 2011

Plik zaktualizowany: 19 paź 2011

Kategoria pliku: Spolszczenia produktów IPS

Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)

Spolszczenie do IP.Board 3.2.x

Aktualna wersja IP.Board 3.2.3

Jest to spolszczenie w pliku XML

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora

Kliknij tutaj aby pobrać plik

• Like 2

Spolszczenie działa w 100%, brak błędów i przetłumaczone nawet najmniej ważne zasoby :)

Nie jestem pewien czy to dobre miejsce, więc być może trzeba będzie przenieść post - jeśli tak to przepraszam.

Mam problem z instalacją pełnego spolszczenia - jako jeden plik, a nie jako moduły. Niestety ale instalacja modułowa nie urządza mnie bo nadpisuje domyślny język na forum. Czy da się to jakoś obejść?

Spróbuj ręcznie stworzyć nowy język nazwij go Polski (PL) i wtedy spróbuj wgrać modułowo. Jeśli nadpisze Ci oba to ok, później mogę podać Ci małe zapytanie sql i domyślny język będzie nietknięty :)

• Like 2

No to mam już 2 razy język polski, można prosić o to zapytanie co przywróci mi oryginalny angielski?

Jakie wpisać lokalizacje dla PL i eng?

Wielkie dzieki Spanner :)

Edytowano przez Staszek

W en zostaw jak jest a w pl wpisz pl_PL.utf-8, jeśli używasz utf-8 na forum. Co do zapytania to daj:

UPDATE ibf_core_sys_lang_words set word_custom='' WHERE lang_id=1;

I po tym najlepiej odświeżyć cache języka poprzez np. próbę zmiany zasobu czy coś

• Like 2

Po przeczytaniu tematu nie dowiedziałem się jak zainstalować spolszczenie IP.Board 3.2.3

Proszę o napisanie krok po kroku jak wgrać to przez LOOK&FELL > MANAGE LANGUAGES

Upload language pack from your computer: czy tu podac ścieżkę do pliku rozpakowanego?

OR enter the filename of the xml.gz language pack: a tu co?

Kiedy próbuje wgrać plik languages po kilkunastu sekundach pojawia mi się informacja:

an error occurred while attempting to upload the language pack

Jak wgrać tą główną paczkę?

Udało mi się wgrać ten plik.

Tylko że teraz nie wszystkie słowa przeszły na polski. Części jest po polsku część po angielsku.

Co zrobić aby wszystko było po polsku?

Problem z instalacją języka polskiego.

Co zrobiłem:

Za pomocą Total Comander umieciłem w katalogu admin folder PL i wgrałem tam język polski.

Wszedłem do LOOK&FELL > MANAGE LANGUAGES i wydałem komende jak poniżej.

OR enter the filename of the xml.gz language pack: PL/language.xml i import

Wgrywa mi się to i na ekranie pojawia mi się takie coś:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in mysqli_query() called at [/ips_kernel/classDbMysqliClient.php:256], in db_driver_mysql::query() called at [/ips_kernel/classDb.php:1217], in dbMain::_determineShutdownAndRun() called at [/ips_kernel/classDbMysql.php:137], in db_main_mysql::update() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:2545], in admin_core_languages_manage_languages::imprtFromXML() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:166], in admin_core_languages_manage_languages::doExecute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:302], in ipsCommand::execute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:120], in ipsController::handleRequest() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:65], in ipsController::run() called at [/admin/index.php:26]

Jak wchodzę na panel administratora pojawiło mi sie że jeżyk jest zainstalowany ale nie przetłumaczyło mi się wszystko w panelu administratora a całe forum jest po angielsku.

O co tu chodzi?

1. Dostajesz bana na jedno konto i ciesz się, że tylko na jedno bo w regulaminie wyraźnie jest napisane, że posiadanie wielu kont jest zabronione.

2. ile jeszcze postów o to napiszesz. Naucz się pisać na forum

3. Jeśli masz problem przy wgrywaniu pliku z katalogu all-in-one to weź pojedyncze pliki na nich powinno bez problemu Ci przejść.

Witam.. U mnie pojawił się inny błąd ... całej paczki nie chce zaczytać a pojedyncze wczytuje tylko FORUMS i MEMBERS, a CORe nie chce... Przy próbie wczytania CORE lub PACZKI znika mi panel administracyjny IP.Boarda (3.2) i na białym ekranie wyskakuje

Fatal error: Allowed memory size of 25165824 bytes exhausted (tried to allocate 3672755 bytes) in C:\AppServ\www\forum\ips_kernel\classXML.php on line 557

:( Pomocy

Nie mam opcji edytowania poprzedniego posta więc odpisuję poniżej że właśnie poradziłem sobie z błedem...

Trzeb znaleźć plik PHP.INI w folderze Windows i wyedytować go.. Znaleźć dział RESOURCE LIMITS i zmienić wartość MEMORY LIMIT na większą (ja dałem 32MB)... potem restartujemy serwer i pięknie się wszystko wczytuje :)

Bez końca tzn? ten plik jest dość duży i trochę trwa zanim forum rozpakuje i "obrobi" dane z pliku language.xml.gz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Spolszczenie IP.Board 3.4.x
      Zobacz plik Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)
      Spolszczenie do IP.Board 3.4.x
      Aktualna wersja IP.Board 3.4.7
      Dodający Spanner Dodano 30.11.2012 Kategoria Spolszczenia produktów IPS  
    • Przez Spanner
      Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)
      Spolszczenie do IP.Board 3.4.x
      Aktualna wersja IP.Board 3.4.7
    • Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie (SD) Company Directory 3
      Author: Dawid Baruch (IPSBeyond.pl)
      Spolszczenie aplikacji: (SD) Company Directory 3
      Dodający Spanner Dodano 28.09.2015 Kategoria Tłumaczenia aplikacji (SD)  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.