Skocz do zawartości
pawel88

Usunięcie użytkownika - jak cofnąć?

Polecane posty

Witam,

mam problemik. Chciałbym przywrócić usuniętego użytkownika. Jego posty, tematy na forum pozostały. Wiem, że takiej możliwość nie daje ACP. Czy mogę to zrobić z poziomu Mysql?

teoretycznie tak i nie. Jeśli masz tylko jednego użytkownika to spoko, ale jeśli nie to zabawy jest co niemiara. Najpierw musisz przywrócić wpisy o użytkowniku w bazie, między innymi w ibf_membres. Masz kopię bazy, czy wszystko chcesz ręcznie robić ?

Chcę zrobić to na jednym użytkowniku, który zniknął mi blisko miesiąc temu. Nie chcę za pomocą kopii bazy danych bo będzie zbyt duża różnica miedzy tamtym okresem, a teraźniejszością.

Ale nie chodzi o przywracanie całego forum z kopii a tylko o przywrócenie z kopii tego użytkownika

To musisz z tej kopii wyłuskać wpis o tym użytkowniku w tabelach ibf_members, ibf_profile_portal, ibf_pfields_content a później trzeba będzie znaleźć posty i tematy autora i zmienić im id autora z 0 na ID w bazie tego usera

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.