Skocz do zawartości

Polecane posty

Od kilku miesięcy trwają pracę nad nowym serwisem społecznościowym, mowa Google +.

Projekt ten piszę jak sama nazwa wskazuję Firma Google.

Obecnie dostęp do usługi mają tylko testerzy oraz zaproszone przez nich osoby.

Jako tester chciałbym zaprosić wszystkich z forum do korzystania z niego.

By zarejestrować się w wyżej wymienionym serwisie wystarczy pod tematem podać swój mail lub przesłać go pod numer GG: 19102696

Następnie otrzymacie na podanego maila zaproszenie i prawo do zarejestrowania się

Wymagania:

- zaproszenie

- ukończone 18 lat

Zaproszenia wysyłam około raz dziennie, więc proszę o cierpliwość i brak spamu z waszej strony

Ja już od dość dawna używam G+ ale narazie jeszcze mnie jakoś nie przekonuje

Google nie może patrzeć bezczynnie na sukces Facebooka i wyprowadza kontratak. Jestem zwolennikiem tego. Fb za bardzo sobie zdobywa rynek. Nie przepadam za fb i nudne robi się oglądanie na 90% (już stron) wtyczek do tej witryny. Nie wiem jakie macie odczucia ale dla mnie to dziwne. Mam nadzieję,że google zrobi swoje i moda na fb przepadnie.

Edytowano przez Sorael

a ja nie wiem, nie widzialem G+ a FB nie uzywam i nie ciagnie mnie do niego tak jak i do NK

Póki co nie przemawia do mnie G+, to taki fejsbook dla geeków. Nie sądzę, aby G+ miał jakiekolwiek szanse pod obecną nazwą i formą z fb. Poza tym wydaje mi się, że ludzie się tym już po prostu nudzą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.