Skocz do zawartości
eXiMa

spolszczenie ip board 3.2

Polecane posty

Proszę o spolszczenie IP.Board 3.2

Jeśli potrzeba jakiekolwiek pliki to mogę podesłać

Proszę, żeby spolszczenie było w wersji, którą można wgrać recznie (cache/lang_cache) o nazwie folderu 2

Witam,

narazie to jest wersja beta więc nie widzę sensu ani jej instalować ani spolszczać. Jak będzie wersja chociażby RC to będzie można coś pomyśleć.

to może podesłałbyś pliki języka polskiego pod wersje 3.1.4, bo nie moge spolszczyc ACP (serwer nie pozwala, na to wyglada)

przeciez jest na forum do wersji 3.1.4

czy ty myślisz, że tego nie widziałem?ja chce pliki z folderu cache/lang_cache bo w formacie xml nie moge zaimportowac, pisalem wyzej ze serwer na to nie pozwala. jezeli ma ktos forum to tak ciezko kliknac na stronie exportuj jezyk( cos takiego), lub wejsc przez FTP i je po prostu sciagnac i udostepnic? nie rozumiem...

klikając eksportuj masz to co dał Duke_. Jakie kodowanie Cię interesuje ?

sorry za pomylke

co do kodowania to sugeruje sie linijka ponizej

$server->addObjectMap( $webservice, 'UTF-8' );

to nie sugeruj się tym tylko tym co masz w przeglądarce.

widzisz, wyskoczyles na mnie a mowilem dobrze

dam Ci taka rade, postaw sobie kopie forum na localhoscie i najpierw tam wszystko instaluj i testuj, wtedy wszystko bedziesz mial pod reka i bedziesz sobie mogl przesylac na swoje forum pliki ktore potrzebujesz, sam tez tak robie

poza tym z mojego forum nie dalbym Ci plikow z tego folderu bo mam wersje 3.0.5 :)

• zainstalowałem xampp'a
  • zainstalowałem na nim ipb 3.1.4
  • wgrałem spolszczenie podane przez DUKE_

poniżej załączam screen-a z wynikami

(wszystko się spolszczyło oprócz ACP)

Powie mi ktoś co mam w końcu zrobić żeby spolszczyć ten PANEL???

ipbi.th.png

Spolszczone jest poprawnie. Lewe menu jeśli musisz mieć spolszczone to musisz sobie spolszczyć pliki menu.xml znajdujące się w katalogach admin/applications_addon/other/X/modules_admin/Y/xml oraz admin/applications_addon/ips/X/modules_admin/Y/xml i admin/applications/X/modules_admin/Y/xml

dzięki, że ktoś w końcu o tym napisał. Myślałem, że to spolszczenie mi nie chce się wgrać, nie chce działać, a to po prostu się tego nie da spolszczyć :D

Jeśli będziesz mieć czas, to poproszę o spolszczenie tych plików, bo nie znam angielskiego w tak wysokim stopniu, a google tlumacz słabo tłumaczy

dzięki, że ktoś w końcu o tym napisał. Myślałem, że to spolszczenie mi nie chce się wgrać, nie chce działać, a to po prostu się tego nie da spolszczyć :D

a wystarczylo poczytac na forum :)

myślisz, że nie mam co robić tylko wszystkie posty czytać na forum, żeby wiedzieć co na nim jest, a czego nie ma?

Jeśli Ty masz, aż tak dużo czasu, to może przetłumaczyłbyś mi te menu? Mogę nawet podesłać pliki ;D

Jeśli nie Ty Duke_, to może ktoś inny na tyle wystarczająco umie angielski, by mi to spolszczyć? Zresztą nie tylko mi, dla wielu osób była by to wielka pomoc, np dla takiego "LAIKA" , który kupił licencje, nawet nie znając podstaw angielskiego ;p

Myślę, że aż tyle roboty z tym nie będzie, może kilka godzin MAX, ale przyda się dla wielu osób, jak to napisałem wyżej.

od razu mówię, że spolszczenie, które zostało podane wyżej, działa także przy wersji 3.2, bez problemów

możliwe, że ten panel także, ponieważ, jeśli się nie mylę to tylko wygląd panelu została minimalnie zmieniona, treść jest taka sama(mogę eis mylić)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.