Skocz do zawartości
Spanner

Reklamy płatne za wyświetlenia

Polecane posty

Spanner    4247

Witam,

dziś taki trochę nietypowy temat. W ostatnim czasie dużo testowałem / testuje programów partnerskich, systemów reklam jak Google Adsense, AdKontekst, Tradedoubler, Afilo, zanox czy inne. Jednakże kilka dni temu natrafiłem na dość ciekawy system reklamowy, płacący nie za unikalne kliknięcia, rejestracje w serwisie czy zakupienie jakiejś usługi a za wyświetlanie reklam. Większość osób prowadzących strony często mnie pyta czy znam jakąś firmę, która płaci za wyświetlenia bannera teraz będę mógł im polecić system CPM. Stawki nie są może zbyt duże bo wynoszą odpowiednio: 22 grosze za 1000 odsłon banera 300x250 bez popupów, 15 groszy 1000 odsłon kreacji 728x90 i 5 groszy dla reklamy 468x60. Nie jest to majątek, ale ma to swoje zalety. Pieniądze zarabiamy za każdą odsłonę reklamy, czyli jeśli ktoś ma na swojej stroni 3000 odsłon dziennie i umieści kreacje 300x250px to dziennie będzie miał 66groszy, ale jeśli mamy więcej stron to miesięcznie możemy zarobić na utrzymanie serwera ;).

Jeśli chodzi o sam program, to zarobki tutaj odbywają się na zasadzie zarabiania punktów, które później wymieniamy na pieniądze. Dokładne wartości to:

Za wyświetlenie banera 728x90 naliczane jest 1.5 punkta, w przypadku banera 468x60 - 0.5 punkta, natomiast dla kreacji 300x250 jest to 2.2 punkta. Na dzień dzisiejszy 1000 punktów = 10 groszy.

Niestety aby nie było tak różowo powiem też o minusach tego programu. Jak narazie zarobione pieniądze są wypłacane tylko na konto PayPal, w obecnej chwili nie ma niestety takiej możliwości aby pieniądze zostały przelane na konto w banku. Małym, albo i nie małym minusem są także kwoty jakie są serwowane za tysiąc odsłon, uważam, że mogły by być one przynajmniej ciut wyższe.

Na zakończenie jeszcze zostaje mi podać tylko adres CpmProfit.com Jest to link partnerski więc jeśli ktoś ma zamiar się rejestrować to prosiłbym o rejestracje z w/w linku.

kris2005a    4

Do tych programów za wyświetlenie trzeba mieć wysoką oglądalność strony. Ja nie zarabiam na nich dużo ale zawsze jakoś starczy na serwer i domenę.

Spanner    4247

Tak owszem, ale nawet mając średnią oglądalność da się właśnie zarobić na domenę czy serwer. Niestety ale żeby mieć dobrze płatne reklamy to albo musisz mieć gigantyczną oglądalność albo duża ilość osób musi klikać w reklamy

kris2005a    4

W ceneo i google to za kliknięcia płacą ale w CpmProfit.com za same wyświetlenia płacą.

Spanner    4247

Tak i ma to swoje plusy ale też i minusy :)

Spanner    4247

dlatego też napisałem ten temat, bo jaka by to kasa nie była to zawsze coś :)

Vader    136

Witam.

Zarejestrowalem sie i bede musial potestowac jak to wyglada...

Dobry temat..

Pzd.

cpm    0

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z CPM odwiedź forum cpmforum.pl i dowiedź się jak dodatkowo możesz skorzystać .

Duke_    1282

ja mam na swoim forum platne reklamy google, ale jak to wyglada z platnoscia musialbym sie dowiedziec naszego finansowego

Duke_    1282

Witam

Macie coś ciekawego do polecenia?

to zalezy co Cie interesuje

Sorael    10

Głównie jakieś pieniądze z reklam. Korzystałem z adsense ale zarobiłem przez 1.5 roku 300 zł także mało opłacalne :)

Kombajn    523

To wszystko to pic na wodę, faktyczny zysk ma reklamodawca, nie ten, kto da banner.

Adsense to w ogóle żenada, razem z tymi swoimi goebels'owymi zasadami. Wstąpiłem kiedyś do programu i po kilku miesiącach dostałem bana, oczywiście powodu nie podali bo i po co będą się spowiadać jakiemuś polaczkowi.... Miałem zarobione 160$ i wszystko straciłem (złodzieje), wiedzieli kiedy zbanować i wiedzieli po co dać zasadę "że nie podają powodów banów". Później szperając po forach znalazłem masę takich jak ja, którzy nie wiadomo za co dostali bana zanim osiągneli 200$ (kwota minimalna do wypłaty), można sie doszukiwać spisku a nawet oszustwa (trzeba by poczytać i poskładać fakty w kupe)

Programy partnerskie są najgorsze, ciężko cokolwiek zarobić bo aby zarobić reklamodawca musi np coś sprzedać osobie z naszego ref'a.

Bawiłem się w to kilka lat temu, szukałem kasy na utrzymanie serwera, po czasie zauważyłem jaki głupi byłem promując różne firmy swoją "krwawicą", oczywiście nie zarobiłem ani grosza bo o to chodzi aby nic nie zarobić a zostać wydymanym ;)

Nigdy więcej dymania!

Edytowano przez Kombajn

Spanner    4247

Adsense jest ściemą. Miałem konto miałem 159$ dzień przed wypłatą ban, za rzekome nabijanie kasy. Znajomy na forum z bardzo dużą odwiedzalnością miał zarobione po kilku dniach 900$ ban, bo rzekomo sam klikał sobie w reklamy :D

Kombajn    523

A to podali Wam powód? Ja wysłałem kilka maili (linki do kontaktu były w info o banie) i nikt mi nie odpowiedział, później jak się okazało wyczytałem gdzieś, że nie podają takich info. Ogólnie jest wiadomo, że spora część osób jest banowana za friko przed pierwszą wypłatą.

Tzw jelenie w terenie, ktoś musi reklamować aby google zarabiało ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.