Jump to content
Lawliet

skin IPB 3.2

Recommended Posts

Nie zamierzam aktualizować forum na oryginalnym serwerze dopóki nie będą działać główne pluginy na mojej strony ( a od autora chociażby ibEconomy wiem, że już nad tym pracują). Zaktualizowałem jednak forum na localhoście i postanowiłem pobawić się domyślnym skinem.

Jeżeli komuś się spodoba i zechce go mieć niech da znać, zaraz go tu podrzucę. Jeżeli nie potrzebujecie, ew. nie macie IPB 3.2 to zostawcie chociaż komentarz :] Dla porównania wstawię zdjęcia z domyślnego skinu jak i edytowanego UWAGA, DUŻE ZDJĘCIA!

Strona główna

ipb1.png

ipb2.png

Widok działu

ipb3.png

ipb4.png

Widok tematu

ipb5.png

ipb6.png

Niebieskie logo zostawione dla kontrastu :)

Edited by xDanielxmc

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Aktolia. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Widok działu do poprawki :) jak dla mnie to granatowe zaznaczenie psuje cały efekt, ewentualnie jeśli takie chcesz, to zmień kolor czcionki na bardziej kontrastowy i tak samo napisz nowy temat bym delikatnie rozjaśnił albo coś

Kilka naniesionych poprawek + zrzut z profilu

Strona główna]

es1l.png

Widok działu

es2.png

Widok działu #2 (z pokazanym systemem stron)

es3.png

Widok profilu

es4.png

Jak wszystko się różni? Możecie porównać ten skin z głównym szablonem INVISIONPOWER.COM

Edited by xDanielxmc

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Aktolia. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Mnie się nie podoba. Popracuj, bo z takimi skinami nie zaistniejesz w świecie IP.B :P

Mnie się nie podoba. Popracuj, bo z takimi skinami nie zaistniejesz w świecie IP.B :P

Mam popracować nad skinem bo nie trafiłem w twój gust? :)

Nie chcę zaistnieć w świecie IP.B, nie teraz :] (najwcześniej za rok, 2 lata)

Skin wygląda już sporo inaczej, zdjęcia te są stare, nowe zostaną dodane za kilka dni.

Zacznij pierw robić skiny ze skina Podstawowego, a nie z pirackich skinów robisz "swój" :)

Zacznij pierw robić skiny ze skina Podstawowego, a nie z pirackich skinów robisz "swój" :)

Przecież to jest ciemniaku z podstawowego.

Nie chodzi mi tutaj o wersję 3.2 :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.