Skocz do zawartości
Roki

Integracja systemów

Polecane posty

Witam,

chciałbym zintegrować forum IP.Board 3.1.4 wraz z iPoints 2.3.2 lub iPoints 3.0.2 z usługą DotPay SMS Premium. Czy istnieje jakiś mod/hook, który umożliwia takie połączenie? Dodatkowo chciałbym połączyć moje konto bankowe z tym systemem. Mój bank, to Pekao S.A., więc problemów nie powinno być. Wyjaśnię o co mi chodzi...

SMS Premium: Ktoś wysyła SMS'a pod numer xxxx o treści zzzz. Potem dostaje SMS zwrotny, który może wpisać na stronie. Spowoduje to, że na konto usera trafi, np. 100 punktów.

Przelew do Pekao S.A.: User wchodzi w jakiś panel i wpisuje kwotę. Automat generuje tytuł przelewu i podaje dane potrzebne do jego wykonania. Następnie system oczekuje na przelew po przed dane do logowania, a następnie gdy przelew dotrze na konto, automat dodaje odpowiednią sumę. Przyjmijmy 1 PLN - 20 pkt.

Da się coś takiego zrobić?

Pozdrawiam

Edytowano przez Roki

Witaj,

ad dotpay sms, nie widziałem czegoś takiego ale da się to zrobić

ad przelew do Pekao tego się nie da zrobić. Samo wyświetlenie danych czy coś ok, ale pozostałego już się nie da zrobić. Ewentualnie zainteresuj się Platnosci.pl albo przelewy24.pl przelewami.

Witam,

gdzie mogę dostać taki ad dotpay sms? Poszukałem w Google, ale nic nie znalazłem. Jest to jakiś dodatek robiony na zamówienie?

Pozdrawiam

Napisałem, że nie widziałem czegoś takiego więc wątpię, żebyś znalazł. Myślę że można jako zlecenie to napisać :) nie widzę większych problemów w tym

Tak sobie pomyślałem, że zamiast konta w banku Pekao S.A. można użyć konta PayPal i chyba łatwiej będzie zrobić odczyt stanu konta. Wiem, że taki odczyt jest możliwy, bo już wielokrotnie spotkałem się z takim systemem odczytu PayPal lub bezpośrednio z banku...

Tego typu zlecenia traktuje indywidualnie. Można nawet i paypal. Do paypala może być jakaś bramka

No ok. To w jaki sposób chcesz się dogadać. Przez PW? Przez dział zlecenia modyfikacji?

Tak, najlepiej podeślij też tego moda to zerknę na niego, żeby wycenić Ci dokładnie zlecenie.

Pogadam jeszcze z moim kolegą, czy znajdziemy fundusze na modernizacje forum. Za jakiś czas się odezwę...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.