Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Roki

Dodanie drugiego języka

Polecane posty

Witam,

szukałem tego na wielu forach, ale nigdy nie mogłem znaleźć takiego tematu. Posiadam obecnie język Angielski, ale chce dodać język Polski tak, aby user mógł sobie wybrać język, w którym miałby działać. Posiadam najnowszą wersję (chyba 3.1.4).

Pozdrawiam

No to co za problem? Pobierasz spolszczenie, wgrywasz je pod nazwą Polski i gra gitara.

Pliki mam, ale nie wiem co dalej. Łatwo powiedzieć wgrywasz pod nazwą Polski... Ale tam nigdzie nie ma dodaj nowy język... Nawet nie wiem gdzie dodać te pliki :)

Edytowano przez Roki

Póki co mam tylko jednej język, więc jeśli miałbyś chwilkę, to byłbym wdzięczny za krótki opis instalacji języka. Do jakiego katalogu wgrać pliki lub jak dodać nowy język od strony ACP.

Język który masz w ACP najprawdopodbniej masz ustawiony jako Domyślny, kliknij na trójkącik obok -> edytuj -> Ustaw jako Domyślny - Nie

Teraz dopiero możesz importować język.

Jeżeli nie masz pliku .xml a jedynie folder, katalog z plikami to wgraj je do cache - lang cache - nazwij folder inaczej niż ten obecny np. 2

Wykonałem według obu prób, ale żadna nie przyniosła efektu. W pierwszej wersji mam coś takiego:

There was no language pack information in the file you uploaded

Edytowano przez Roki

Masz kijową paczkę:)

Proszę:

https://rs359tl.rapidshare.com/#!download|359l34|313330882|language.xml.gz|436|R~17D7F6F2869B2C79140DF3DD83D38572

Pobierz tą paczkę i importuj w ACP. <- to jest język angielski

Paczka prosto z tego forum :)

Jak miałem domyślnie, to ładowało mi te pliki, ale do Ang :)

Twoje pliki to samo:

There was no language pack information in the file you uploaded

@EDIT:

Zrobiłem kopie tego języka... Mam nadzieje, że jak przerobię kopie na PL, to będzie dobrze :)

Jednak nic to nie dało... Nadal mam z tym problem...

@EDIT 2:

Dodam od razu, że przed wgraniem polskiej paczki przeniosłem się na serwer VPS z panelem Plesk. Wcześniej nie było takiego problemu, za czasów innego hostingu. Miałem problem z prawami dostępu, ale nie wiem jak sprawdzić poprawność pozostałych...

Edytowano przez Roki

Skończył mi się czas edytowania, ale nie mogę wgrać nawet dodatków...

[#1110] There was no XML file uploaded. Please try again.

CHMODY dla tego folderu zmieniłem (dla plików także), ale i tak nadal mi nie działa. Zrobiłem to samo z folderem admin, ale to też nie pomogło...

Zmieniłem prawa dla folder upload i poszło...

Edytowano przez Roki

Chyba nie... Język ojczysty został już dodany... Jeśli będę miał problemy, to się odezwę, a za czas poświęcony dla mnie łap add.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.