Skocz do zawartości
Roki

Forum Icons brak aktualizacji

Polecane posty

Witam,

jakiś czas temu wgrałem sobie Forum Icons 1.0.1, ale nie miałem czasu go przetestować. Dziś zacząłem bawić się tymi obrazkami i okazało się, że część nie działa. Wgrałem wszystkie potrzebne rzeczy i usunąłem wszystkie ciasteczka forum. Na początku wszystko ładnie. Pierwsze koty za płoty. Zalogowałem się na konto i okazało się, że ikony, które odpowiadają za brak nowych treści się nie wyświetlają... Nie wiem co może być nie tak, ale wszystko jest poprawnie... Nie wiem, ale może być to wina konta, bo standardowe także nie chodzą. Wszystkich zmian dokonuje przez ścieżkę: Forum -> Edytuj Ustawienia -> I podmieniam na wyznaczoną ikonkę.

Pozdrawiam

A czy poprawnie zainstalowałeś dodatek? Może usunąłeś jakiś fragment kodu albo coś ?

Na to wygląda, że tak. Przeinstaluje dodatek i się odezwę.

Dalej ten sam problem. Przeinstalowałem już wszystko. Ten problem występuje jedynie z brakiem tematów. Coś musi się dziać z kontami...

a jaki obrazek próbuje być wyświetlony ? sprawdź np w firebugu i zobacz czy jest taki plik na serwerze

Plik jest na serwerze. Wszystkie nowe tematy się pokazują. Użyłem także standardowych w tym dodatku i także się nie pojawiają...

Dlatego piszę, zobacz jakie ikonki próbuje wczytać. To że Ty mówisz że jest ok nie oznacza że tak jest, skoro się nie pojawiają to wg. mnie próbuje wyświetlić obrazki, które nie istnieją i stąd jest błąd

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.