Skocz do zawartości
Spanner

Sprzedaż linków na stronie

Polecane posty

Ostatnio coraz popularniejsze są systemy sprzedaży linków na stronach. Co myślicie o tej formie zarobku? W ostatnich miesiącach/tygodniach coraz większą popularność zdobywa Prolink.pl. Korzysta ktoś z tego? da się zarobić? podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Nie, tutaj jest coś takiego, że jakaś strona kupuje linki na twojej stronie, np. na stronie głównej i płaci za emisje. Przykładowo ja kupuję taki link u Ciebie i płacę za to 20zł za miesiąc emisji i tyle. Ty emitujesz link i dostajesz kase :)

Podobnie, tylko w ad taili możesz kupić z obrazkiem linka i przez stronę, na której chcesz umieścić reklamę a w prolinku kupujesz link tekstowy i tylko przez ich stronę :)

Ja miałem brać udział w beta testach, ale jakoś zabrakło czasu. Interesuje mnie natomiast jak przekładają się kupione linki na pozycje. Czy ktoś to testował?

Ciekawa sprawa nawet, ale ten ich kalkulator automatyczny to chyba liczy 10x tyle ile na prawdę można by zarobić -.-

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.