Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
meler

Obrazek w poście (tło)

Polecane posty

Witam serdecznie!

Otóż mam takie oto pytanie:

W jaki sposób mogę sprawić aby każdy post w swoim tle miał obrazek? Chciał bym aby ten obrazek nie powtarzał się tylko poprostu był umieszczony na samym dole posta po jego prawej stronie.

Aby zobaczyć o czym dokładnie mówię wystarczy wejść pod ten adres:

http://www.invisiontuning.com/forum/index....&#entry1417

Widać w KAŻDYM poście taką grafikę:

postbg.gif

Jest ona pokazywana u każdego oraz wszędzie...

Myślę że mnie zrozumiecie...

Pozdrawiam

Witam,

są 2 metody na ustawienie takiej grafiki, jedna tak jak na tym forum w prawym rogu w sygnaturce każdego użytkownika i aby to dokonać musisz zrobić tak

Wejdź do ACP -> LOOK & FEEL -> Dany skin -> CSS Advanced. Znajdź tam:

.signature {
jeśli po { nie masz background to wstaw takie coś.
background: transparent url(style_images/<#IMG_DIR#>/tlo.png) bottom right no-repeat;

następnie do katalogu style_images/KATALOG_TWOJEGO_SKINU/ wgraj plik tlo.png i będziesz miał :)

drugim sposobem jest umieszczenie jako tła samego post, ale tutaj trzeba delikatnie jeszcze przerobić kod html posta, bo standardowe row1, row2 są także w innych miejscach, no chyba, żeby przerobić postcolor, ale to lipny pomysł

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.