Skocz do zawartości
pawelplock

Kilka Pytań i Problemów.

Polecane posty

Posiadam kilka pytań i problemów, z którymi nie mogę się uporać. Więc tak :

1. Użyłem klucza licencyjnego (Oryginalny, IP.Board 3.1.4) i na samym dole mam "Community Forum Software by IP.Board 3.1.4 || Nulled By CGT"

a powinienem mieć "Community Forum Software by IP.Board 3.1.4". Jak to zmienić tak, aby było wszystko normalnie i nie pisało "|| Nulled By CGT"

Posiadam w 100% Legalny klucz, kupiony i użyty od oryginalnego Dystrybutora Keyów. Tylko ciekawi mnie czemu po użyciu Keya jest to Nulled na dole ??

2. Gdy robię Fora w Panelu Admina, to nie widać ich na stronie głównej. Czym to jest spowodowane ?? (Proszę o dokładniejsze wyjaśnienie jak to zrobić.)

3. Jak dodać grupy (Administrator, Moderator etc...) na stronę główną, tak aby były widoczne.

4. Jak zmienić Logo forum ?? Może ktoś powiedzieć jaka jest to czcionka lub czy jest Generator do Tego.

Za odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Edytowano przez Spanner

1. Pobrałeś pliki ze strony invisionpower.com ? czy ten dostawca czy dał pliki i nie masz dostępu do strony IPS'u

2. Dodając każde forum musisz ustawić mu uprawnienia kto może widzieć forum, czytać i pisać w nim. Podczas tworzenia forum ustawienia te są w zakładce uprawnienia. W już stworzonym forum musisz z listy rozwijalnej obok forum wybrać opcję zmiany uprawnień i poustawiać sobie

3. Chodzi Ci o taką listę jak jest na tym forum na dole strony? Jeśli tak to jest to dodatek (IM) Group Name Indicator

4. Podmienić plik na serwerze. Czcionka to płatny Myriad jeśli mnie pamięć nie myli. Generatora nie ma, ale z forum możesz pobrać GDK do tej wersji i sobie zmienić :)

PS. Proszę nie pisać postów jeden po drugim

Spanner - Przepraszam za post pod postem, ale nie mogłem zedytować 1 wiadomości.

1. Nie pobierałem pliku ze strony invisionpower.com / Istnieje taka możliwość aby ściągnąć te pliki z tej strony i użyć jeszcze Raz keya ??

2. Problem został rozwiązany, dziękuję.

3. Tak chodzi mi o listę tych grup Administrator itd. Jeżeli to dodatek do IPB, zainstaluję go :).

4. O co dokładnie chodzi z tym GDK ??

Jest może jakaś "Instrukcja" gdzie to wrzucić/zainstalować "IP.Board 3 GDK" ??

Ok, pobiore pliki oryginalne, ale czy będę mógł raz jeszcze użyć Keya ??

Edytowano przez pawelplock

Tak key'a możesz użyć jeszcze raz. eee? GDK edytujesz np w PhotoShop'ie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.