Skocz do zawartości
Roki

Opcja Donate

Polecane posty

Witam,

chciałbym umieścić sobie taki sam przycisk jak na tym forum, ale nie wiem jaki szablon CSS lub treść edytować. Tyle co jestem pewny, to kod "center", aby wyśrodkować przycisk.

Pozdrawiam

Ale gdzie chcesz umieścić ten przycisk? W czym dokładnie mam Ci pomóc?

Tu na forum na samym dole jest przycisk PayPal. Wiem jak wykonać takie przycisk, ale nie wiem jak go umieścić na swojej stronie. Ja w szczególności utrzymuje forum z dotacji, więc jest mi to potrzebne.

Wyświetlanie tylko na głównej:

ACP => Wygląd => Twój styl (Domyślnie: IP.Board) => Strona główna => boardIndexTemplate.
Na końcu bitu wklejaj co chcesz. :) Wyświetlanie wszędzie, widok tematu, profilu, itd.
ACP => Wygląd => Twój styl (Domyślnie: IP.Board) => Główne szablony =>  globalTemplate.
Kod wklej pod:
<div id='content' class='clear'>

<a id='j_content'></a>

{$items['adHeaderCode']}

<if test="mainpageContent:|:$html">{$html}</if>

{$items['adFooterCode']}

<br class='clear' />

</div>

Edytowano przez Krzysiu

A po co się tak męczyć ?

Nie lepiej wykorzystać system reklam z IP.Board 3 ? Ja tak zrobiłem z ikonką PayPal'a. ACP -> zakładka System -> System Settings -> zakładka System -> Ad Code Integration -> Footer Code i tam wklejasz. Wtedy na każdej stronie i na każdym skinie to będzie widoczne.

• Like 2

A po co się tak męczyć ?

Nie lepiej wykorzystać system reklam z IP.Board 3 ? Ja tak zrobiłem z ikonką PayPal'a. ACP -> zakładka System -> System Settings -> zakładka System -> Ad Code Integration -> Footer Code i tam wklejasz. Wtedy na każdej stronie i na każdym skinie to będzie widoczne.

Ała, nie wiedziałem nawet że istnieje taka opcja. Ale zapamiętam na przyszłość. :wub:

Edytowano przez Krzysiu

Wszystko fajnie, ale niestety nie mam Ad Code Integration. Bynajmniej go nie widzę, ale na pewno nie jestem ślepy.

No to fakt, wprowadzili to w 3.1

Jest jakiś sposób, aby dodać ten link na dole forum? Widziałem tu możliwość edycji, ale nie wiem po co jest ten kod po edycji...

Post #4

jaki po edycji? zrób tak jak napisał @Krzysiu i będzie

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.