Skocz do zawartości
Spanner

Książki dla Informatyków i nie tylko

Polecane posty

Spanner    4247

W dniu dzisiejszym opublikowałem pierwszą wersję aplikacji SD.BookStore, prezentującą ofertę księgarni Helion.pl. W najbliższych dniach powinny zostać także uruchomione inne wersje aplikacji prezentujące ofertę księgarni Onepress.pl, Septem.pl oraz Sensus.pl.

Samą księgarnię SD.BookStore w wersji 1.0.0 z ofertą Helion.pl można znaleźć pod adresem Helion - KsiazkaInformatyka.pl

Dziś została wgrana nowa wersja aplikacji 1.0.1 a wraz z nią uruchomione zostały serwisy:

Onepress - KsiazkaInformatyka.pl

Sensus- KsiazkaInformatyka.pl

Septem- KsiazkaInformatyka.pl

Zapraszam wszystkich do odwiedzania, kupowania w księgarniach no i oczywiście do testowania.

Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące rozwoju to serdecznie zapraszam do ich podawania.

PS. wiem brakuje wyszukiwarki ale jestem w trakcie pisania i będzie w wersji 1.1.0

W dniu dzisiejszym została udostępniona nowa wersja aplikacji SD.BookSote.

Wersja 1.1.0 zawiera następujące zmiany:

• Wyszukiwarka książek
  • System komentarzy
  • Strony o autorach
  • Spis treści książek
  • Strona zawierająca najnowsze książki w serwisie
  • ... i jeszcze kilka innych zmian :)

Dziś opublikowałem nową wersję oznaczoną numerkiem 1.1.1

Jak widać zmieniła się nam tylko ostatnia cyferka, co oznacza, że nie było jakiś wielkich zmian w stosunku do wersji poprzedniej. Tak też jest a zmiany jakie się pojawiły w nowej wersji to:

• Podstrona "Promocje" - podstrona ta zawiera spis wszystkich książek, które są w danym dniu na promocji
    • Dodanie sortowania w seriach wydawniczych
    • Strony komentarzy - każdy komentarz do książki będzie można oglądać, czytać na osobnej stronie
    • Poprawienie kilku bugów

kris2005a    4

Nie ma za co!

Porównałem twój system z innymi systemami używanymi w księgarniach wysyłkowych i tak jak wcześniej mówiłem twój jest "Ładnie wykonane i bardzo czytelne".

A tamte trochę zbyt zagmatwane i zbyt kolorowe (nadmiar). No i przy okazji zbyt ściśnięte są pozycje wyświetlane na stronie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.