Skocz do zawartości
Roki

Zwiecha forum i brak dostępu

Polecane posty

Witam,

mam mały problem, bo około 5-6 miesięcy temu kupowałem produkt IP.Board (dokładnie znajomy) i on na początku zajął się instalacją. Teraz nie mam z nim kontaktu, bo wyjechał z kraju. Zwracam się z tym problemem do Was. Otóż nie mogę dostać się do swojego forum. Otrzymuje taki bardzo niemiły komunikat...

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homepages/3/******/htdocs/1ipboard7/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 30

****** - jest tu zawarta nazwa użytkownika dlatego są tam gwiazdki.

Liczę na Waszą opinię, a najbardziej na dewelopera IP.Board, bo forum padło nagle, a komunikacja jest najważniejsza.

Pozdrawiam

@EDIT: Proszę o poprawienie nazwy tematu z prak na brak

Edytowano przez Roki

Witaj,

a próbowałeś nadpisać pliki? czy serwer ma obsługę PHP5 ?

Serwer obsługuje PHP5, ale co najdziwniejsze, to że forum samo wstało. Nie wiem co było nie tak. Powiedz mi Spanner co dzieje się jeśli licencja minie? Forum się zablokuje, wywali komunikat że skończyła się ważność klucza?

Nic się nie zablokuje, wywali tylko komunikat w APC. :)

Edytowano przez Krzysiu

Ten błąd wynika albo braku php w wersji 5 albo innych zmian w plikach

Możliwe, że mój dostawca robił coś na maszynie na której mam stronę i dlatego wywalił taki błąd. Tak czy tak temat można zamknąć, bo problem sam się rozwiązał.

Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.