Jump to content
deco1

Problem z forum po przeniesieniu

Recommended Posts

Mam problem , przenioslem forum na serwer dedykowany , jest zainstalowane wszystko ale! forum nie dziala tak jak powinno tzn sa bledy takie jak np:

97639552643924893200.png

Nawet w panelu admina nie moge nic zrobic bo tez sie rozwala tak.

Jakies propozycje?

nie wrzucilem baze , pliki z ftp i tyle.

i bym zapomnial:

Jak chce edytowac skin to nie mam szablonow ani css i nie moge wgrac obrazkow bo biala strona pod czas wrzucania

Edited by deco1

1. to zobacz, czy aby napewno masz wszystkie pliki wgrane

2. zobacz czy katalogi: cache, uploads, public, hooks mają chmod 777 wraz z podkatalogami

3. W ACP wejdź do zakładki Look&Feel -> template tools -> i odbuduj wszystkie skiny

a masz coś w katalogu cache? nie będę tak w ciemno strzelać bo nie wiem co robiłeś, czy wszystko po przenosinach poprawnie ustawiłeś itp

tak w cache sa foldery lang_cache,openid,skin_cache,tmp i dobrze ustawilem tak jak powinno byc

moim zdaniem brakuje czegos w apache / php jakiegos modulu ...

A co ma Apache do nie działania JS ? ja twierdze, że brakuje plików, albo po przenosinach nie poprawiłeś wszystkich opcji o które pytałem wyżej

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.