Skocz do zawartości
  • 0
pio72

IP.Gallery problem z działaniem

Pytanie

Witam,

Mam problem z galerią .Na forum www.kochamnarty.pl, gdy kliknę w button Galeria wyskakuje błąd:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@kochamnarty.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Na serwerze testowo przydzielono mi 1GB pamięci !!!! i dalej jest błąd w galerii.

Jak i gdzie mogę sprawdzić jakie błędy generuje galeria, czy jest jakiś skrypt logowania itp. Zaznaczam że jak wejdę sobie do galerii poprzez kliknięcie na fotkę na stronie głównej to wchodzę bez problemu. Co to jest?

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

błąd 500 jest spowodowany błędem na serwerze. Jedyny sposób na sprawdzenie co generuje błąd to jakieś error logi/ access logi czy coś. IP.Gallery samo w sobie takich rzeczy nie loguje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.