Skocz do zawartości
Lawliet

Poczta i Generator tematów

Polecane posty

Witam

Jest taka możliwość aby użytkownicy mieli możliwość stworzenia swojej skrzynki emailowej na mojej stronie? Jest taka modyfikacja? Chciałbym mieć np. email Lawliet@cybstrzaki.com gdzie cybstrzaki.com to adres mojej strony

Generator tematów

W jaki sposób mogę stworzyć generator tematów? Coś na podstawie tego (to tylko przykład, interesuje mnie w jaki sposób mogę stworzyć generator tematu).

Skrzynki nie mają nic wspólnego z IPB, z tym to udaj się na forum skryptu roundcube, etc. Mógłbyś jedynie zrobić skrypt do zakładania kont i wdrążyć go w IPB, bo wdrążenie całego skryptu emial to nie lada wezwanie. Co do generatora, wystarczy stworzyć aplikację lub hooka. I wysyłać do bazy temat. To nie trudna sprawa. ;)

Co do emaili to już sobie poradziłem.

Co do generatora tematu to nie pytałem co mam zrobić tylko jak mam to zrobić :wacko:

Ja bym stworzył sobie np. aplikację, albo podstronę współpracująca no i ogarnij co gdzie się zapisuje w komórkach. Zakładam że masz pojęcie o PHP i mysql.

Dokładnie, jak chcesz mieć takie coś to albo napisz sobie zewnętrzny skrypt nie związany zupełnie z forum, albo jeśli ma być związany to napisz małą aplikację

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.