Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emma

obrazek przy adresie forum.

Polecane posty

emma    0

Panowie jak można umieścić koło swojego adresu obrazek np nie IPB a jakiś odpowiadający tematyce forum?

Spanner    4247

Witaj,

obrazek ten nosi nazwę Favorite Icon. Aby podmienić tą ikonkę musisz mieć własną w formacie ico. z innymi formatami nie próbowałem czy to działa czy nie. Plik zapisujesz pod nazwą favicon.ico i umieszczasz w katalogu głównym na ftp (tam gdzie znajduje się index.php i aktualna ikonka favicon.ico)

emma    0

dzięki , a takie rozszerzenie ico to w każdym programie do obrabiania uzyskam? pierwszy raz sie spotykam z takim rozszerzeniem.Czy wielkośc obrazka ma znaczenie?

Spanner    4247

wielkość powinna być 32x32px, nie w każdym, ale jak coś to prześlij mi to Ci zapisze w tym rozszerzeniu i odeśle

emma    0

Dobrze to ci podesle tylko sie zastanowie który wybrać bo mam już coś na oku , tylko jest problem z wyborem :D . Dzięki :)

Gecko    0

Otwórz Gimpa, zrób obrazek jaki chcesz lub jaki chcesz gotowy, zapisz w formacie .ico o nazwie favicon, i wrzuć przez FTP'a prościej nie umię wytumaczyć. Podobne trochę do Spanner'a :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.