Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Krzysiu

Aplikacja.

Polecane posty

Witam mam folder z aplikacją o nazwie rd, tam mam modyfikacje profiletabs, usercpfrom, etc. Ale chciałbym sobie zrobić stronkę, czyli:

index.php?app=rd

I po przejściu do takiej strony wyświetla mi kod html, php, etc. Chyba wiadomo o to chodzi. Jak takie coś zrobić? Z góry dzięki.

To jest jak tworzenie aplikacji :) musisz w acp dla tej aplikacji utworzyć moduł publiczny następnie w folderze aplikacji rd utworzyć folder modules_public w którym musisz utworzyć folder o nazwie takiej jak klucz modułu i pliki defaultSection.php oraz plik.php, gdzie plik to nazwa modułu.

No okej, chyba mi to coś działa. Tylko mam taki error:

Warning: DOMDocument::loadXML() [domdocument.loadxml]: Empty string supplied as input in C:\xampp\htdocs\ipb\ips_kernel\classXML.php on line 356

Czy to wynika z złej składni plik.php?

Edytowano przez Krzysiu

09993151086109821828.png

Dodałem ale po wybraniu linku przenosi mnie na główną.

Jakiego linka znowu? pisz tak, żeby wszyscy wiedzieli :)

Taki:

index.php?app=rd

Muszę pokombinować.

Edytowano przez Krzysiu

Bo to nie działa tak, że dodasz sobie wpis i już wszystko jest ok. Musisz potworzyć odpowiednie wpisy w plikach itp. Stworzyć aplikację od zera. Zapoznaj się z dokumentacją

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/developer-resources/custom-applications/start-here-creating-an-application-r156

Noo wiem. Zrobiłem w public_modules folder rd, dodałem go w panelu, uzupełniłem też plik rd_modules.xml. Coś jeszcze? Bo nic innego w dokumentacji nie zauważyłem.

A czytałeś dokumentacje? stworzyłeś w katalogu rd pliki z odpowiednią zawartością

Taak, plik rd.php i defaultSection.php, w którym określiłem domyślnie rd.

Jak wygląda struktura pliku rd.php ? zrobiłeś plik z furl'ami czy dajesz normalnie bez niczego? a jak wejdziesz pod adres index.php?app=rd&module=rd to też nie działa ?

Hej. Przepraszam za nieobecność byłem na wycieczce i rozkminiłem to. Działa lecz nie wiem jak ustawić pod app=rd, dany folder jako domyślny, np. ten folder rd.

Zrobiłeś wszystko tak jak było w tej instrukcji na stronie IPS'u?

Rozpisz strukturę katalogu rd w applications_addon, wklej zawartość plików jakie tam masz (oczywiście z wyciętym kodem aplikacji którą piszesz) same główne klasy, metody itp

Nie rozumiem Cię. Chcę ustawić aby pod index.php?app=rd, pokazywało się co pod stroną index.php?app=rd&module=rd. :unsure:

No właśnie do tego to mówię, jak widzisz moje aplikacje np. z rankingiem pomocni działa i jest ok

Moja też nagle zaczęła działać. :D

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.