Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
emma

BBcode do umieszczenia w poście innej stronki w ramce

Polecane posty

witam , za bardzo nie wiem gdzie to napisać , może to nie ten dział jak by cos przenieście.Chodzi mi o to że już na kilku forach ipb 2.3.x spotkałam się z takim czymś , że jest dostępne bbcode do umieszczenia jak by całej np stronki która można przewijac , a dana stronka jest widoczna w poście w ramce wygląda to bardzo ładnie i jest fajne , czy wiecie może jak take coś zrobić ?

Witaj, to jest jak najbardziej odpowiedni dział.

Zaloguj się do ACP -> MANAGEMENT -> Add New BBCode i uzupełnij to tak:

Custom BBCode Title: strona w ramce

Custom BBCode Description: Wstawia stronę w ramkę i umieszcza w treści wypowiedzi

(Powyższe pola można opisać tak jak się chce)

Custom BBCode Example: [if=opis]www.google.pl[/if]

Custom BBCode Tag: if

Use Option in tag?: Yes

Switch option around? ustaw na No

Custom BBCode Replacement

<FIELDSET><LEGEND>{option}</LEGEND><IFRAME SRC="{content}" WIDTH=100% HEIGHT=450 FRAMEBORDER=0></IFRAME></FIELDSET>

Insert into the editor's 'Insert Special' menu? tutaj ustaw Yes, jeśli chcesz by tag ten był dostępny w szybkim menu obok edytora

pozostałe 2 pola mogą zostać puste, lub jak chcesz możesz je uzupełnić

wielkie dzieki wszytko działa jak powinno , i wygląda super :D

witam, mam takie pytanie już jakiś czas używam na forum tego BBcode i czasem zdarza sie że jakaś stronka po zastosowaniu tego bbcode w poście przenosi nas na tą stronke całkowicie przenosząc nas z forum.Moje pytanie jest takie czy da sie coś z tym zrobić.pozdrawiam.

niestety ale nie bardzo można coś na to poradzić

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.