Skocz do zawartości
daddy

Kilka pytań o skrypt IPBoard

Polecane posty

Witam,

Szukam skryptu forum oraz zintegrowanej z nim galerii foto/video.

Biorę pod uwagę IPB i z tego tytułu mam kilka pytań odnośnie tego skryptu.

1 - Czy dodatek IP Gallery umożliwia linkowanie filmów z serwisów takich jak youtube , oraz dodawanie [ uploadowanie ] filmów z dysku

Lub czy jest inny dodatek który to umożliwia lub jest po prostu lepszy?

2 - czy istnieje opcja tzw zatwierdzania dodawanych materiałów przed ich publikacją?

3 - czy istnieją znane wam strony oparte o skrypt ipb + galerie foto/video z dużymi ilościami dodanego materiału? - [ np kilka tyś. zdjęć , filmów ] - jeśli tak to poproszę o linki.

4 - Jakie sposoby cachowania wspiera ipb ? , jakie cachowanie sprawuje się najlepiej?

5 - Czy skrypt ipb wspiera inne niż apache serwery www [ nginx , lighttpd , cheroke ] ? - przy większych ilościach plików statycznych te serwery zdecydowanie lepiej się sprawują.

6 - czy skrypt ipb wspiera podział obciążenia na kilka serwerów?

Wszystkie pytania dotyczą najnowszej wersjii oprogramowania

za odpowiedzi dziękuję :)

pozdrawiam

Co do 5 to oczywiście że tak. Sam miałem ipb na nginx i chodziło wyśmienicie. :)

Edytowano przez Krzysiu

2 - czy istnieje opcja tzw zatwierdzania dodawanych materiałów przed ich publikacją?

Ymm w IP.Gallery nie wiem, ale na forum jak najbardziej.

3 - czy istnieją znane wam strony oparte o skrypt ipb + galerie foto/video z dużymi ilościami dodanego materiału? - [ np kilka tyś. zdjęć , filmów ] - jeśli tak to poproszę o linki.

Cóż... Na mojej stronie mam zaledwie kilkadziesiąt materiałów video w pewnym pluginie (jeżeli cię to zainteresuje to dam ci nazwę).

Jak wyglądają materiały video oraz jak są umieszczone możesz zobaczyć pod tym adresem.

Chociaż wydaje mi się, że ciągle pytasz o galerię więc moje pytania są zbędne.

Edytowano przez xDanielxmc

A więc tak.

Nie ten dział, więc przenoszę.

Dużą galerie znajdziesz na community.invisionpower.com tam też możesz ją potestować sobie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.