Jump to content
daddy

Kilka pytań o skrypt IPBoard

Recommended Posts

Witam,

Szukam skryptu forum oraz zintegrowanej z nim galerii foto/video.

Biorę pod uwagę IPB i z tego tytułu mam kilka pytań odnośnie tego skryptu.

1 - Czy dodatek IP Gallery umożliwia linkowanie filmów z serwisów takich jak youtube , oraz dodawanie [ uploadowanie ] filmów z dysku

Lub czy jest inny dodatek który to umożliwia lub jest po prostu lepszy?

2 - czy istnieje opcja tzw zatwierdzania dodawanych materiałów przed ich publikacją?

3 - czy istnieją znane wam strony oparte o skrypt ipb + galerie foto/video z dużymi ilościami dodanego materiału? - [ np kilka tyś. zdjęć , filmów ] - jeśli tak to poproszę o linki.

4 - Jakie sposoby cachowania wspiera ipb ? , jakie cachowanie sprawuje się najlepiej?

5 - Czy skrypt ipb wspiera inne niż apache serwery www [ nginx , lighttpd , cheroke ] ? - przy większych ilościach plików statycznych te serwery zdecydowanie lepiej się sprawują.

6 - czy skrypt ipb wspiera podział obciążenia na kilka serwerów?

Wszystkie pytania dotyczą najnowszej wersjii oprogramowania

za odpowiedzi dziękuję :)

pozdrawiam

Co do 5 to oczywiście że tak. Sam miałem ipb na nginx i chodziło wyśmienicie. :)

Edited by Krzysiu

2 - czy istnieje opcja tzw zatwierdzania dodawanych materiałów przed ich publikacją?

Ymm w IP.Gallery nie wiem, ale na forum jak najbardziej.

3 - czy istnieją znane wam strony oparte o skrypt ipb + galerie foto/video z dużymi ilościami dodanego materiału? - [ np kilka tyś. zdjęć , filmów ] - jeśli tak to poproszę o linki.

Cóż... Na mojej stronie mam zaledwie kilkadziesiąt materiałów video w pewnym pluginie (jeżeli cię to zainteresuje to dam ci nazwę).

Jak wyglądają materiały video oraz jak są umieszczone możesz zobaczyć pod tym adresem.

Chociaż wydaje mi się, że ciągle pytasz o galerię więc moje pytania są zbędne.

Edited by xDanielxmc

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Aktolia. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.