Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
spawn3d

link zewnetrzny - usuniecie

Polecane posty

Pisalem nie dawno o usunieciu linku kierujacego do invisionpower ktory trzeba bylo usunac w class_display.php ( dla wersji 2.3)

Pytanie teraz gdzie mozna to zrobic w ipb 3, jako ze nie mam tutaj folderu sources to nie wiem gdzie moge to znalezc, prosze o pomoc

Z tematu wynika, że chcesz usunąć link przekierowujący do invisionpower, ale to jest nielegalne bez dodatkowej opłaty zgadza się?

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Aktolia. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Usunięcie tak, ale o dodaniu nofollow ja nic nie wiem, żeby było nie legalne, to jest po prostu nie fair ale to sprawa każdego z osobna :)

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.