Skocz do zawartości
groverr

pomoc przy css

Polecane posty

Posiadam owy kod css z JQ banera comicastic, ale on strasznie rozwala stronę .. Czy może mi ktoś powiedzieć co mam usunąć lub co dodać aby bylo ok

default.css

Edytowano przez groverr

zawęża stronę i tematy lecą w prawą stronę

2wnbwiw.jpg

Edytowano przez groverr

Daj link do forum, bo ciężko zobaczyć co nabroiłeś.

Najlepiej jak byś wkleił też kod tego banera, może w nim da sie zmienić szerokość.

pobaw się firebugiem :) tam najlepiej pokombinować i posprawdzać co i jak :)

Wydaje mi się że to wina wewnętrznego cssa. Po wrzuceniu twojego kodu źródłowego do notatnika i wyświetlenie go w przeglądarce jest okej.

Najpierw to zainwestuj w hosting, bez reklam. Bo przez takie doklejanie reklam ja sam już nie wiem co jest dobrze a co nie. a jeśli chodzi o to, że boxy nachodzą na kategorie, to zrób tak.

Kod tych boxów to z tego co widziałem <div id="footer">....</div>. Przed tym zamykającym div'em daj taki kod:

<div style="clear: both;"> </div>

i powinno pomóc

Tak wiem , ale jest to tylko po to aby cosik testować lub patrzeć jak to wygkląda jak by co..Forum mam na innym hoscie ...

To na innym hoście utwórz sobie subdomenę albo coś i tam testuj. Nie rozumiesz jednego, że reklamy doklejane przez serwer psują wiele rzeczy i nie sposób poprawiać coś, jak coś innego się może zepsuć, a później i tak nie będzie wiadomo co i jak

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.