Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emma

Problem ze zmianą skinów.

Polecane posty

:) nie wiem czy to dobry dział , ale mój problem dotyczy skina :

1.wgrałam nowy skin wszystko poszło gładko jak zawsze , tylko pojawił sie problem bo nie można sobie samemu zmienic skina (na stonie głównej)niezaleznie czy ustawimy wiosna, walentynki czy zima to skin pozostaje niezmieniony taki jakiego ja ustawie w PA jako domyslny nic nie szperałam więcej tylko wgrałam skin , nie mam bladego pojęcia dlaczego tak się stało i co jest tego przyczyną.jedną rzeczą która jest inna niz zawsze po wgraniu skina to pojawienie sie napisu koło okienka gdzie mozna wybierac sobie skiny na stronie głównej.

<% SYNDICATION %>

może wy macie jakies sugestie co ja namieszałam.

2.Jak moge wywalić skin którego nie chce , mam go aktualnie wyłączonego ale wiem że nie będzie używany więc po co mi on :).

pozdrawiam :)

Zabardzo niewiem co może być nie tak, masz taki sam problem z innymi skinami, jak nie to spróbujemy rozwiązać problem, podaj adres.

Edytowano przez Sheol

Zabardzo niewiem co może być nie tak, masz taki sam problem z innymi skinami, jak nie to spróbujemy rozwiązać problem, podaj adres.

właściwie to taki problem pojawił sie pierwszy raz , najlepsze w tym wszystkim jest to że skin wiosna który wgrałam jest skinem który jest ustawiony jakos startowy obecnie , jednak jak zmienie skina na np.zime to owy skin zmienia sie tylko dla niezalogowanych a zalogowani dalej mają wiosenny , teraz to dokładnie sprawdziłam.

http://www.kobiecyswiat.uk.to/index.php?act=idx proszę adres forum .

jednak cos mi sie tutaj nie podoba bo mi wcieło emotki z SB nie ma ich , skina brałam z tej stronki http://www.invisionize.com/ zresztą jak każdego innego którego wgrywałam i zawsze działało a teraz nie mozna samodzielnie wybrac skina tylko zmienić w PA.

Edytowano przez emma

Być możliwe że masz ustawione w AdminCP, że ten skin jest standardowy, i nikt nie może go zmienić, możliwe że dlatego jest ten błąd, spróbuj to wyłączyć.

Być możliwe że masz ustawione w AdminCP, że ten skin jest standardowy, i nikt nie może go zmienić, możliwe że dlatego jest ten błąd, spróbuj to wyłączyć.

Jeżeli mi napiszesz gdzie mam tego szukac to zaraz to sprawdze :D .

o chyba nie ma takiej funkcji :), możliwe że skin ma tak...

@edit:

A co robiłaś przed wgraniem skina

Edytowano przez Sheol

hmm rozpakowałam paczki na kompa i wgrałam skina tak jak wgrywałam zawsze (wedle instrukcji wyszperanej gdzieś) , potem ustawiłam jeszcze dla skina Image Options i to wszystko tak robiłam zawsze , wiem że nic więcej nie grzebałam a w ftepie nic z pewnościa nie namieszałam bo ftpa do forum dostałam wczoraj ;pa skina wgrałam przedwczoraj:D.

To kto wgrywał IP.Board? Chmody ustawiłaś, ustaw chmody dla style_images 777, ale najpierw usuń skiny, po ustawieniu chmodów wgraj skina, ja teraz spadam, o 13 gdzieś będę.

:lol: no ja z pewnościa bym sobie nie poradziła z powołaniem do życia forum :P , jak to sie mówi wystawiłam zlecenie i dostałam forum :) , a co do tego co napisałes to ja chyba bede potrzepowała pomocy kogoś, bo to to juz wiecej niz czarna magia.wielkie dzięki :)

jeśli chodzi o skin to po tym <% SYNDICATION %> wnioskuje, zę jest to skin nie do tej wersji IP.Board i faktycznie tak jest, sprawdziłem i http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/6343 to jest do 2.1.x a nie do 2.0.x :) jeśli chcesz zmienić wszystkim masowo skin musisz wejść do ACP -> skin manager -> tools i tam jest taka opcja do masowej zmiany skinu, wybierasz skin źródłowy i docelowy i dajesz wykonaj (niestety nie pamiętam jak się nazywa ta opcja więc nie powiem dokładnie, ale jak coś to pisz na GG to pomogę)

jeśli chodzi o skin to po tym <% SYNDICATION %> wnioskuje, zę jest to skin nie do tej wersji IP.Board i faktycznie tak jest, sprawdziłem i http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/6343 to jest do 2.1.x a nie do 2.0.x :) jeśli chcesz zmienić wszystkim masowo skin musisz wejść do ACP -> skin manager -> tools i tam jest taka opcja do masowej zmiany skinu, wybierasz skin źródłowy i docelowy i dajesz wykonaj (niestety nie pamiętam jak się nazywa ta opcja więc nie powiem dokładnie, ale jak coś to pisz na GG to pomogę)

ha o tym nie pomyślałam musiałam gdzies się walnąć i nie sprawdziłam dwa razy , i o to całe te zamieszanie , bardzo dziękuje :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.