Skocz do zawartości
  • 0
_Kamila_

Jak usunąć wybrany pakiet z zamówienia

Pytanie

Witam.

Jak edytować zakupiony pakiet klienta ,tzn.usunąć którąś z pozycji w zamówieniu .Jest to niezwykle ważne, a nie widzę takiej funkcji lub nie potrafię tego ustawić.

Proszę o wskazówki.

Kamila

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

przeglądnąłem w ACP opcje i nie widzę takiego czegoś. Jedyne rozwiązanie to wg. mnie anulować daną transakcję i zamówić jeszcze raz

• 0

Wiec to wielka porażka :huh: , nie mogę zmuszać klientów do ponownego zamawiania,a tak samo nie jestem w stanie przewidzieć czy czegoś nie braknie z pakietów.

Może trzeba by sporządzić jakąś modyfikacje, bo raczej takie coś powinno być :( ,przyznam że się mocno zawiodłam .

Edytowano przez _Kamila_

• 0

Tutaj to już tylko możesz napisać do IPS'u. Nexus jest zakodowany więc nawet za pieniądze nie jestem w stanie Ci napisać takiej funkcjonalności, a zewnętrzne narzędzie do tego to kiepski pomysł, bo wystarczy drobny błąd i coś pójdzie nie tak.

• 0

Może by się ktoś znalazł i ze mną podpisał pod pismem do IPS'u może coś grupowo wskóramy , bo jak by nie patrzeć trzeba się tłumaczyć przed skarbówką i robić sprostowania i korekty. Tłumaczyć się trzeba też przed klientem :ph34r: i zła opinia leci.

• 0

Zgłoś im najlepiej na forum i w systemie ticketów. Ja nie mam tego dodatku więc się pod tym nie mogę podpisać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.