Skocz do zawartości
Roondel

Pytanie o licencie

Polecane posty

Witam! Nie wiedziałem w jakim dziale to złożyć jeżeli zle złożyłem to proszę o przeniesienie, wiec chciałbym się zapytać czym się różni darmowa paczka IP Board 3.1.4 od zaktualizowanej z licencją.

No dział to nawpeno nie jest trafiony, bo co ma licencja do pomocy z modyfikacjami. A co do pytania: NIE ma czegoś takiego jak darmowa wersja/paczka IP.Board. To jest pirat i tyle

Traci się support i dostęp do download'u. Może się zdażyć także, że coś nie działa tak, jak powinno. Poza tym, to nie jest legalne, więc grozić Ci może to samo, co z każdym innym piratem.

Pirat to pirat. Za każde nielegalne oprogramowanie grozi Ci kara.

Może powtórzę się pytaniem zadanym przez kogoś innego ,ale mimo wszystko je zadam .

Zakupiłam licencje około 15 grudnia ,wczoraj dostałam info o wygaśnięciu licencji - nie mineto pół roku a licencja jest nieważna ,jak to możliwe?

Witaj,

mail zapewne nie był o wygaśnięciu, tylko o wygasaniu licencji. Zbliża się termin wygaśnięcia, a ten mail ma Cię poinformować, że możesz opłacić przedłużenie licencji.

To może w ten sposób . Maila nie dostałam , jedynie info w panelu admina

Your license key is invalid or expired. Please contact technical support for assistance.

Raczej nie podejrzewam by ktoś to zmienił , sprawdzałam w logach -chyba że....

Zalogowałam się też na serwis by sprawdzić klucz i nie mam dostępnego do wglądu .

Edytowano przez _Kamila_

oo, to, to już jest trochę dziwne. Napisz najlepiej do IPS'u ticketa, może to jakiś błąd u nich

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.