Skocz do zawartości
emma

problemy z wysłaniem pm

Polecane posty

Witam , na forum mam problem z wysłaniem PM pojawia sie taki komunikat:

mySQL query error: SELECT m.mgroup_others, m.id, m.name, m.msg_total, m.view_pop, m.email_pm, m.language, m.email, me.vdirs, g.g_max_messages, g.g_use_pm FROM inv_members m, inv_groups g

LEFT JOIN inv_member_extra me ON (m.id=me.id)

WHERE LOWER(m.name) IN ('anma')

AND m.mgroup=g.g_id

mySQL error: Nieznana kolumna 'm.id' w on clause

mySQL error code:

Date: Tuesday 17th 2009f March 2009 10:00:24 AM

szukałam i czytałam o rozwiązaniach tego problemu ale nie mam doświadczenia z praca na ftpie i za bardzo nie wiem jak się za to zabrac i czy bym sobie z tym poradziła,opinie o rozwiązaniu problemów z tego typu błędem w prywatnych wiadomościach było kilka a ja sie boje ze za bardzo moge namieszac i nie dojdę później co ja nawywijałam na tym ftpie.Z góry dziękuje za pomoc :)

wejć w plik IP.B ---> Source ---> sql ---> otwórz : mysql_queries ---> teraz czytaj :D

znajdź:

function msg_get_cc_users( $a )

{

return "SELECT m.mgroup_others, m.id, m.name, m.msg_total, m.view_pop, m.email_pm, m.language, m.email, me.vdirs, g.g_max_messages, g.g_use_pm FROM ".SQL_PREFIX."members m, ".SQL_PREFIX."groups g

LEFT JOIN ".SQL_PREFIX."member_extra me ON (m.id=me.id)

WHERE LOWER(m.name) IN (".implode(",",$a['name_array']).")

AND m.mgroup=g.g_id";

}
zamień na:
function msg_get_cc_users( $a )

{

return "SELECT m.mgroup_others, m.id, m.name, m.msg_total, m.view_pop, m.email_pm, m.language, m.email, me.vdirs, g.g_max_messages, g.g_use_pm FROM ".SQL_PREFIX."members m

INNER JOIN ".SQL_PREFIX."groups g ON m.mgroup=g.g_id

LEFT JOIN ".SQL_PREFIX."member_extra me ON (m.id=me.id)

WHERE LOWER(m.name) IN (".implode(",",$a['name_array']).")";

}

Teraz powina ci działać poprawnie, jak coś to pisz.

No dobra panowie nikt nie mówił że będzie łatwo więc tak :

znalazłam wszystko ale mam mały problem bo jak otwieram plik docelowy mysql_queries czyli edytuje go to mam takie krzaki że ja tam nic nie znajdę :o , natomiast gdy dany plik otwieram jako podgląd to wszystko jest ładnie i przejrzyście i wiem co z czym zamienic ale tam sie nie da nic podmienic , więc jak to zrobić.Ja się łaczez z ftpem przez Total Commandera . więc może coś żle robie ,pamiętajcie że jestem w tym kompletnie zielona i staram sie jakoś to zrozumieć. :rolleyes:

No, i to bardzo :D nie możesz edytować pliku kiedy on znajduje się na serverze, edytuj plik co masz na kompie (mysql_queries), gdy zrobisz wszystko odpal TC, i wrzuć na Server, pomoc Dziewczynie to jak gadania do słupa hehe (żartowałem bez obrazy xD)

ha a nie mówiłam że nie będzie łatwo , z forum jakos sobie radze ale ten ftp mnie przerasta , przegrałam sobie plik na kompa ,tylko jak ja mam to edytować , jak mi tego nie napiszecie łopatologicznie :P to was tutaj zamecze pytaniami.niew iem czy dobrze zrobiłam plik mi sie otworzył w Wordzie , jezeli tak moge go edytowac to ok (chodzi mi tu o to że jak cos zle zapisze lub zmienie rozszerzenia to dopiero beda jaja :P .Co do ostatniego zdania twojej wypowiedzi spoko mam duże poczucie humoru i zdaje sobie sprawe że to co dla was łatwe dla mnie czarna magia :P

Edytowano przez emma

Plik możesz edytować w Wordzie, czym tam ci pasuje, format pliku się nie zmieni, chyba że ty go zmienisz :) dobra, załaduje ci plik z edytacją, po wypakowaniu tego pliku wrzucasz go w IP.B ---> Source ---> MySQL ---> wrzucasz ten plik, i zastępujesz stary, teraz wrzuć plik mysql_queries na server poprzez FTP, jeżeli w czymś pomóc dalej napisz, z chęcią pomogę.

( Kliknij aby pobrać mysql_queries )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.