Skocz do zawartości
azhi

Zrobienie/ Przerobienie Skina

Polecane posty

Witam, chciałem przerobić skina jakiegoś, tak aby go dopasować wedle uznania jeśli chodzi o wygląd, aby było on takim firmowym skinem, z logami, tłami odpowiednimi, kolorami itp, tak aby był on jednoznacznie kojarzony z konkretnym forum.

Czy jest gdzieś jakiś tutorial, lub jakaś pomoc jak to zrobić? Gdzie są grafiki do takiego skina? Tak aby można było każda z osobna otworzyć np w PSie i edytować wedle uznania.

Dzięki za pomoc :)

Witaj, nie musisz pisać posta jeśli nie dostaniesz w nocy odpowiedzi na swój problem. Jeśli chodzi o jakiś opis, czy coś to oczywiście, że jest. Widać nie chciało Ci się zbytnio patrzeć, bo jako pierwszy temat w dodatku przyklejony w tym dziale jest IP.Board 3.0 CSS Guide. Znajdziesz tam opis jak zmieniać CSS'y co do zmian grafik to możesz w PS'ie albo w gimpie zrobić. Wszystko zależy od Ciebie, a obrazki masz w /public/style_images/X/

Szukałem długo, ale nei myslałem że temat o css będzie do tego, dziękuję, i zagłębiam się w lekturę :)

Tak, do tego. Coprawda nie masz tam opisane jak zmieniać niestandardowo wygląd tworząc jakieś swoje struktury, ale na początek wystarcza

No to trochę lipa ... No to zostaje Firebug i "badanie" poszczególnych elementów strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.