Skocz do zawartości
TurkuSevdali_Aska

Włączenie / wyłączenie restrykcji ACP

Polecane posty

Utworzyłam grupę z dostępem do ACP bazującą na uprawnieniach admina. (User Group Management > Can Access ACP > Yes)

Do tej grupy dodałam użytkowników, którzy

a ) mają całkowity dostęp do ACP (żadnych restrykcji)

b ) teoretycznie mają dostęp do ACP jednak mają również wszystkie restrykcję (nie zaznaczyłam żadnego punktu) czyli de facto nie mają dostępu do ACP

W Manage ACP Restrictions przy ich nickach widnieje kłódka i są to tylko użytkowicy z grupy b.

Chciałabym się upewnić upewnić czy skoro w tej grupie są 3 osoby i przy 2 jest ta kłódka w restrykcjach to czy znaczy, że tylko 1 znich ma całkowity dostęp a te 2 żadnego?

Oraz czy w sytuacji zmiany restrykcji dla poszczególnych osób z tej grupy tj. włączenie / wyłączenie wszystkich restrykcji inaczej całkowite wyłączenie / nadanie 100% dostępu do ACP wystarczy w Member ACP Restriction Permissions wybrać Find and add administrator i nie zaznaczyć żadnego punktu w resrtykcjach a w drugim przypadku w Member ACP Restriction Permissions z opcji po lewej wybrać Remove all member's restriction?

Tak, jeśli chcesz zabronić dostępu to dodajesz restrykcje i nic nie zaznaczasz, ale to też nie jest w 100% tak. Niektóre aplikacje dodatkowe nie mają żadnych restrykcji do ustawienia i działają dla wszystkich, którzy mają dostęp do ACP. Ale to są takie ekstremalne przypadki. Ogólnie to jest tak jak piszesz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.