Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lawliet

Wydzielone Z: Rozwijane menu

Polecane posty

oo działczy :D Nie skopiowałem jednej linijki.

Przepraszam, że podbijam, ale wrzucę jeszcze newsik z mojej strony pokazując tym samym efekt jaki uzyskałem.

Popracowałem, popracowałem i dodałem "tabelę szybkiego menu". Troszkę nerwów przy tym zjadłem o zmęczeniu nie wspominając :)

tabelaw.jpg

Ze strony administratora wyglądało to troszkę zagmatwanie dlatego przeniosłem PANEL ADMINISTRATORSKI/MODERATORSKI nad tabelę szybkiego menu.

tab2n.jpg

Tabela szybkiego menu - jak zwykłem ją nazywać od 5 minut posiada rozwijane menu, zawsze mogę dodać coś do rozwinięć jak wpadnie mi do głowy lub pojawi się coś interesującego. Od dziś możecie bezpośrednio z naszej strony przejść szybko na youtube, nk czy facebooka. Popieramy akcję Pajacyk.pl tak więc od dziś każdy cybstrzak ma obowiązek kliknąć w talerzyk! raz dziennie.

Zrobiłem to tylko na skinie Fluo tak więc od dziś tylko ten skin będzie do użytku.

Pozdrawiam

org

pochwalenie sie zrobionym menu to jedno a reklama strony/forum to nie ten dzial

Dokładnie. Post do kosza. To jest łamanie regulaminu, za które powinienem dać Ci warna, ale tym razem to tylko ostrzeżenie

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.