Jump to content
Sign in to follow this  
szczubel

Problem z pisaniem

Recommended Posts

Witajcie, mam taki problem.

Stworzyłem już kategorie forum dałem uprawnienia ale mimo jak wchodze w daną kategorie i chce napisać temat to wyskakuje mi taki bład:

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewien jak używać funkcji lub nie wiesz dlaczego masz ten komunikat, spróbuj zobaczyć do plików pomocy aby uzyskać więcej informacji.

[#404] Przepraszamy, nie można odnaleźć strony którą chcesz zobaczyć. Proszę kliknąć tutaj aby powrócić na stronę główną forum 

Co zrobic? Pozdrawiam Szczubel

Profesjonalne Projektowanie stron www oraz grafiki komputerowej.

A jak ją aktywowac? Teraz mam nastepny problem... wylogowałem sie z forum i wyskakuje mi takie cos

[#10193] Napotkano błąd podczas przetwarzania logowania. Proszę spróbować ponownie. 

Profesjonalne Projektowanie stron www oraz grafiki komputerowej.

w ustawieniach masz cos takiego jak Status Forum i msi byc na aktywny ustawiony

poza tym, co rozumiesz przez slowo kategoria bo niektorz myla ja dzialem itp jesli u Ciebie Kategoria = Forum to muszisz w niej utworzyc dzial w ktorym to dopiero bedziesz mogl pisac tematy

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.