Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szczubel

Problem z pisaniem

Polecane posty

Witajcie, mam taki problem.

Stworzyłem już kategorie forum dałem uprawnienia ale mimo jak wchodze w daną kategorie i chce napisać temat to wyskakuje mi taki bład:

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewien jak używać funkcji lub nie wiesz dlaczego masz ten komunikat, spróbuj zobaczyć do plików pomocy aby uzyskać więcej informacji.

[#404] Przepraszamy, nie można odnaleźć strony którą chcesz zobaczyć. Proszę kliknąć tutaj aby powrócić na stronę główną forum 

Co zrobic? Pozdrawiam Szczubel

[#404] Przepraszamy, nie można odnaleźć strony którą chcesz zobaczyć. Proszę kliknąć tutaj aby powrócić na stronę główną forum 

a ta kategoria jest napewno zaktywowana ?

A jak ją aktywowac? Teraz mam nastepny problem... wylogowałem sie z forum i wyskakuje mi takie cos

[#10193] Napotkano błąd podczas przetwarzania logowania. Proszę spróbować ponownie. 

w ustawieniach masz cos takiego jak Status Forum i msi byc na aktywny ustawiony

poza tym, co rozumiesz przez slowo kategoria bo niektorz myla ja dzialem itp jesli u Ciebie Kategoria = Forum to muszisz w niej utworzyc dzial w ktorym to dopiero bedziesz mogl pisac tematy

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.