Skocz do zawartości
Modernmetal

Rangi tylko dla zwykłych userów

Polecane posty

Witam szanowną obsługę forum :)

Chciałbym ustawić na moim forum (www.modernmetal.pl/forum) wyłączenie rang dla grup wszystkich innych od zwykłych userów (administratorzy, moderatorzy, etc) - chodzi o to, żeby nie wyświetlały się ani w profilu ani pod avatarem. Widzę, że na tym forum coś takiego zostało wdrożone :)

Z góry dziękuję za pomoc!

Witaj,

to jest obrazek grupy. Ustawiasz to w ustawieniach grup w ACP

Nie nie, mi chodzi o wyłączenie pip'ów i rang opartych na ilościach postów, np. my mamy 0-20 "The Nameless", potem 20-50 "Youth of the Nation". Zależy mi na tym, żeby nie wyświetlało tego w wypadku modów, adminów, etc...

wiec wyglada to tak, jesli przypiszesz grupie jakis obrazek, na tym forum np masz Admin i Staff wtedy nie widac pip'ow a rangi musisz przypisac recznie uzytkownikowi wtedy te automatyczne nie beda sie pokazywaly

lub zlikwidowac wogole ta opcje ale wtedy nikt tego miec nie bedzie, nawet zwykli userzy

EDIT: już wiem w czym problem - kiedy całkowicie usuwam rangę ręcznie, to powraca mi do poprzedniego stanu. Kiedy czymś ją zastępuję, to jest ok. Czy da się zrobić tak, żeby nie była w ogóle wyświetlana żadna ranga?

EDIT 2: Ok, widzę, że wystarczy wpisać "0", wtedy nic się nie wyświetli. Problem rozwiązany!

Edytowano przez Modernmetal

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.