Skocz do zawartości
Duke_

IP.Board 3.2.0 na tapecie

Polecane posty

jak widac prace nad nowa wersja IP.Board trwaja

http://community.invisionpower.com/blog/1174/entry-5822-ipboard-320-new-text-editor/

jestem ciekaw czy nowa wersja to tylko ulepszenie wersji 3.1.4 tak jak dotychczas to bylo i na nowa calkiem inna wersje jak pomiedzy v2 a v3 trzeba bedzie poczekac az do v4 czy juz 3.2.0 przyniesie nam calkowita zmiane wizualna ?

Ani mnie nie stresuj bo zły jestem jak szlag przez tego newsa... ;)

Zanim "będę" miał 3.1.4 to już wydadzą 4.5.5

Forever in black hole... Pizdne tym chyba niedługo bo już mnie nosi

Edytowano przez Kombajn

wydaje mi sie, ze dopoki z przodu bedzie cyfra 3 to beda tylko ulepszenia ale to tylko takie moje zdanie

Nie wydaje mi się, bo co cyferka to brak wstecznej kompatybilności w wielu obszarach.

To nie to co przy IPB2 gdzie jechaliśmy upgrade i wszystko grało. Zresztą sam widzisz, ze mody od 3.1.x ani skiny nie działają na np 3.x.x

A tak poza tym, po ciul się chwalą nowościami skoro wiedzą,, że vB im to zakosi?

dobre pytanie, jesli bylbym na ich miejscu trzymalbym wszystko w tajemnicy az do wydania

czesc modow dziala a skiny tez dzialaja, potrzebne sa jedynie male poprawki

P.S.

dlaczego jeszcze nie zmieniles na v3 ?

Widzę, że menu pisania tematu nie będzie już takie oklepane, nareszcie jakaś zmiana. Przyda się, a co do nawet głupiego pytania Duke_, pieniążki nie spadają z nieba :D

Widzę, że menu pisania tematu nie będzie już takie oklepane, nareszcie jakaś zmiana. Przyda się, a co do nawet głupiego pytania Duke_, pieniążki nie spadają z nieba :D

wg. mnie to nie bylo glupie pytanie, to mniej wiecej tj. zakladasz firme to tez musisz miec jakis kapital i liczyc sie z kosztami

jesli chcialbys miec wszystko za darmo to lepiej nawet nie zaczynac bo te czasy juz bezpowrotnie minely

Jakie 2 dni :) to że posty piszą co 2 dni nie oznacza, że tyle czasu to robili. Wersję 3.2.0 piszą już jakiś czas a po prostu prezentują takie informacje stopniowo, żeby nie mówić ludziom od razu wszystkiego

to zagranie marketingowe, takie pokazywanie czegoś :)

niby tak ale pozniej wyglada to tak, ze inni juz to maja zanim IPB wejdzie do sprzedazy

Nie do końca :) ja swojego czasu też opisywałem niektóre rzeczy dotyczące SD.Business CMS na blogu i jakoś nikt mi nie ukradł pomysłów :)

czyzby 3.2.0 miala za zadanie zrobic mala rewolucje ? ;)

Pewnie tak, tak samo jak było z wersją 3 na początku. Ale to wszystko się jeszcze okaże ... :)

A czemu miałbym tego nie robić ? z resztą nie wiem, to zależy czy ktoś mi odnowi licencje na dodatki :)

nawet jesli zrobi Upgrade to i tak ani Ty ani ja nie bedziemy mieli okazji poogladac ACP :)

a z tym rozowym kolorem to przegieli :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.