Skocz do zawartości

Polecane posty

Jeśłi zły dział proszę o przeniesienie..

Mam mały problem z Komunikatorem , a mianowicie jak dostaje się wiadomosć wyświetla się na forum ale nie cały . To znaczy że nie można przesunąć okna Trzeba zamknąć i dopiero wejsć w komunikator

Dziwne, w IPB 3.1.x tego nie widziałem, raczej w IPB 3.0.x, to jest takie "szybkie odczytanie" wiadomości, to jest wbudowana opcja, raczej ktoś bardziej wtajemniczony ode mnie Ci to powie, ale ja szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym w IPB 3.1.x :o

Oto screen , nic nie idzie zrobić , trzeba wyłączyć i na nowo otworzyć komunikator

2ynndcl.jpg

I tak powinno być, to jest powiadomienie in-line na temat wiadomości. I ono nie przedstawia całej wiadomości

zgadza się Ale pod spodem jest usuń i jeszcze coś A mnie to nie pokazuje bo okno idzie na dół i nie da się przesunąć

jest usuń, oznacz jako przeczytane powiadomienie i pokaż pozostałe powiadomienia :) skoro okno idzie na dół to masz skopany skin, bo normalnie te powiadomienia nie idą na dół. Ewentualnie wyłącz je sobie i po problemie wtedy

blad jest tylko i wylacznie w skinie ale dla pewnosci sprawdz sobie to powiadomienie pod podstawowym skinem IPBoard, wtedy bedziesz wiedzial dokladniej :)

Ehh, Groverr zakłada dwa takie same tematy tutaj i u konkurencji, a na dodatek takie same posty :D. Czyli miałem rację B) A, skin nie jest twój, to, że dodałeś czarne tło przed nim i lekko edytowałeś, na dodatek nie kupiłeś tego skinu z IPBSkinslab.com, nie znaczy, że to Ty jesteś twórcą skinu, więc radzę poprawić stopkę :)

Ehh, Groverr zakłada dwa takie same tematy tutaj i u konkurencji, a na dodatek takie same posty :D. Czyli miałem rację B) A, skin nie jest twój, to, że dodałeś czarne tło przed nim i lekko edytowałeś, na dodatek nie kupiłeś tego skinu z IPBSkinslab.com, nie znaczy, że to Ty jesteś twórcą skinu, więc radzę poprawić stopkę :)

z tego co widze, to nie jest to temat ani dzial zwiazany ze skinami i ich edycja, prosze sie trzymac watku tematu

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.