Skocz do zawartości
Kombajn

Zbanowany a dostęp do CP wraz z możliwością edycji.

Polecane posty

Hey

Czy w IPB3 rozwiązana problem z IPB2 polegający na tym, że zbanowany może sobie wejść w panel użytkownika i go edytować np zmieniając adres e-mail?

Czemu to ważne? Na IPB2 zbanowany może zmienić adres i już nie jest zbanowany a validating. Oczywiście potwierdzenie w mailu nie aktywuje innejrangi a ni nie przywraca rangi banned, ale niesmak pozostaje.

Witam,

szczerze to nigdy tego nie sprawdzałem w ten sposób, ale wystarczy, ze zbanowanemu wyłączysz dostęp do strony i napewno nic nie pozmienia sobie.

Właśnie w IPB2 nie wyłączysz dostępu, do for można wyłączyć, nie będzie ich widział, ale panel usera i możliwość jego edycji pozostaje.

Taki zbanowany wystarczy, że wejdzie w niego, zmieni e-mail i już nie jest banned tylko Validating. Jak dla mnie to spore niedopatrzenie i ciekawi mnie, ze w IPB3 je rozwiązano umożliwiając np całkowitą blokadę, w końcu ban to ban..

Nie da się wtedy wgl forum odwiedzać:D Nic nie widzisz, tylko wiadomość i koniec.

Nie da się wtedy wgl forum odwiedzać:D Nic nie widzisz, tylko wiadomość i koniec.

Piszesz to z takim entuzjazmem, jakbys sam tego doswiadczyl :P :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.