Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lawliet

iPoints pole pod avatarem

Polecane posty

Potrzebuję błyskawicznej pomocy. Wszystko działa już dobrze, wszystko jest zainstalowane, ale jest jeden problem. Wiem, że Calypso nie aktualizuje już ipoints system, a ostatnia wersja tej modyfikacji jest pod ipb 3.0.x

Posiadam ipb 3.1.2 i tu jest problem. Całość dobrze się zainstalowała, ale opór stawia edycja userinfopane w Global Template. Mianowicie...

W instrukcji instalacji iPoints 3.0.2 mam wkleić ten kawałek kodu do userinfopane (miejsce gdzie mam to wkleić pominę, bo nie jest to ważne)

{parse template="member_points" group="global" params="$author['points'], $author['member_id'], $author['p_locked'], array()"}
Jednak po wklejeniu tego kodu występuje błąd Fatal error: Call to undefined method skin_global_24::member_points() in /home/xaxaxaxs/public_html/cache/skin_cache/cacheid_24/skin_global.php on line 1341 Wpadłem na pomysł, aby zapożyczyć kod z iPoints 3.0.1 (ten, który mam wkleić do userinfopane) i faktycznie działa, ale nie przynosi oczekiwanego efektu. Kod do wklejenia
<if test="$this->memberData['g_access_points']">

<dt>iPoints:</dt>

<dd>

<if test="!$author['p_locked']">

{parse expression="$this->registry->getClass('class_localization')->formatNumber( intval( $author['points'] ) )"}

<if test="$author['member_id'] != $this->memberData['member_id'] AND $this->memberData['g_donate_points']">

(<a href='{parse url="app=points&amp;cmd=donate&amp;id={$author['member_id']}" base="public"}' style='text-decoration:none;'>Donate</a>)

</if>

<else />

Locked

</if>

</dd>

</if>

Efekt

http://screenshooter.net/data/uploads/80huts6c9pjx1jh.jpg

Mój problem nie dotyczy tego dlaczego nie działa kod z iPoints 3.0.2 . Chcę się dowiedzieć jak przekształcić kod z iPoints 3.0.1 tak aby nie odróżniało się od pozostałych pól pod avatarem. Kod z iPoints 3.0.1 działa dobrze, punkty się dodają, ale problemem jest wygląd.

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.