Skocz do zawartości
Roki

iPoints System 3.0.2

Polecane posty

Witam,

mam problem z systemem punktów. Wgrałem wymagane pliki na serwer i rozpocząłem instalację. Wszedłem w plik Fresh_Install.html i wykonałem wszelkie potrzebne modyfikacje. Zakończyłem zmianę plików, ale tu pojawia się problem. Co dalej? Jestem w lokalizacji: Applications & Modules > Manage Applications & Modules > Manage Applications & Modules, ale niestety iPoints nie ma. Czytałem w pliku Upgrade.html, że tam właśnie powinien być dodatek, który można zainstalować. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam

Upgrade.html jest dla aktualizacji, a nie świeżej instalacji. Na samym dole w tej zakładce powinieneś mieć modyfikację a obok link zainstaluj. Jeśli nie ma to znaczy, że nie wgrałeś plików do katalogu /admin/applications_addon/other/

Witam,

wszystko zainstalowałem, a do tego po zmiane plików wyskoczył mi taki błąd: Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')'

homepages/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 2171

Wydaje mi się, że jest to wina niewgranego dodatku jakim jest iPoints System

EDIT 1: Jednak nie mam plików w folderze o którym mówiłeś, ale także paczka nie zawierała takiego folderu

EDIT 2: Przez pomyłkę grałem pliki do innego katalogu

EDIT 3: Instalacja zakończona pomyślnie, ale nadal mam problem z otwarciem postów

EDIT 4: Po wgraniu chciałem wejść do systemu punktów zalogowany jako Admina, ale otrzymałem taki komunikat: Error: iPoints Access Denied.

EDIT 5: Zawartość z topics.php z linijki nr 2171: 'from' => array( 'members' => 'm' ),

Pozdrawiam

Edytowano przez Roki

Błąd mówi że masz coś skopane w pliku. Wklej linijki przed i po linii 2171. Tak koło +/-10

Wszystkie zmiany tyczą się iPoints System. Dodaje wpisy 10 +/-

if ( ! is_array( $this->pids ) or ! count( $this->pids ) )

{

$this->pids = array( 0 => 0 );

}

//-----------------------------------------

// Joins

//-----------------------------------------

$_post_joins = array(

array(

'select' => 'm.member_id as mid,m.name,m.member_group_id,m.email,m.joined,m.posts, m.last_visit, m.last_activity,m.login_anonymous,m.title,m.hide_email, m.warn_level, m.warn_lastwarn, m.members_display_name, m.members_seo_name, m.has_gallery, m.has_blog, m.members_bitoptions', m.points, m.p_locked',

'from' => array( 'members' => 'm' ),

'where' => 'm.member_id=p.author_id',

'type' => 'left'

),

array(

'select' => 'pp.*',

'from' => array( 'profile_portal' => 'pp' ),

'where' => 'm.member_id=pp.pp_member_id',

'type' => 'left'

),

array(

'select' => 'g.g_access_cp',

'from' => array( 'groups' => 'g' ),

'where' => 'g.g_id=m.member_group_id',

'type' => 'left'

)

);

I błąd masz tutaj:

m.members_bitoptions', m.points, m.p_locked',

zamień to na:

m.members_bitoptions, m.points, m.p_locked',

i będzie śmigać

Faktycznie wszystko śmiga... Nie dopatrzyłem zmiany i plik classPost.php także mam uszkodzony, ale już będę wiedział co i jak, ale nadal nie działa mi iPoints. Klikam w zakładkę iPoints obok Użytkownicy, ale otrzymuje taki komunikat: Error: iPoints Access Denied. - masz jakieś lekarstwo na ten problem?

Korzystając z okazji, to gdzie mogę dokonać edycji górnej belki? Chodzi mi o to samo, co np: Tracker na tym forum.

Edytowano przez Roki

Dokładnie w którym miejscu to może być?

Member Groups > Manage User Groups > Manage User Groups

Member Groups > Manage User Groups > Manage User Permissions

Nic takiego tam nie widzę, że jest jakaś adnotacja do iPoints

Jeśli już to w Member Groups > Manage User Groups > Manage User Groups, ale ja bym szukał w ustawieniach modyfikacji tam przypuszczam, że będą jakieś ustawienia

Admin CP > Twoje Aplikacje > iPoints System

Jest to jedyne miejsce, które dotyczy konfiguracji punktów w forum, ale nie ma nic tam na temat udostępnień.

W zakładce Forum Settings są tylko informacje dotyczące nagradzania za napisanie posta i odpowiedzi.

Znalazłem także FAQ, ale nie ma tam nic, co może mi pomóc. Powoli zaczynam się gubić w tym wszystkim. Nigdzie nie mogę znaleźć dostępu do tej części forum, ale dziwi mnie to, że Admin nie ma dostępu do wszystkich części forum.

To powinien być moduł Admina czy Publiczny?

EDIT: Jak już się pytać, to na maksa ;d

Masz może jeszcze jakiś artykuł, który pozwoli na dodanie rang tak ja to jest tutaj, tzn. Administrator | Moderator Globalny | Moderator | Premium | Tłumacz | Użytkownicy - na samym dole strony głównej.

Pozdrawiam

Edytowano przez Roki

Mateczko, mateczko, mateczko...

Uprawnienia, to uprawnienia, dlaczego szukasz ustawień uprawnień w zakładce Aplikacje?

Użytkownicy - Grupy użytkowników - Wybierz grupę - Zakładka iPoints

Witam,

dziękuje za nakierowanie. Faktycznie jest tam zakładka. Pozostaje jedynie sprawa tego spisu rang na forum.

Została mi jeszcze ostatnia rzecz dotycząca panków, a mianowicie dodawanie ich.

EDIT: Dodanie puntów już znalazłem

Edytowano przez Roki

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.