Skocz do zawartości
Spanner

Hooki i pluginy: (DB31) Similar Topics with cache

Polecane posty

index.php?app=downloads&module=display&section=screenshot&id=161

Nazwa pliku: (DB31) Similar Topics with cache

Plik Dodał: Spanner

Plik wysłano: 25 sty 2011

Plik zaktualizowany: 06 wrz 2012

Kategoria pliku: Hooki i pluginy

Typ: Hook

Wersja forum: IP.Board 3.1.x

Author: Spanner (IPSBeyond.pl)

Hook pozwala wyświetlać tematy podobne w bardzo prostej formie pod SEO. Dodatkowo system posiada wbudowany cache, dzięki czemu nie są za każdym razem wyszukiwane tematy podobne

Kliknij tutaj aby pobrać plik

Jedna z najbardziej pożądanych modyfikacji, dzięki ;)

Powiedz mi tylko... Tuż po zainstalowaniu trzeba coś zrobić dodatkowo poza włączeniem modyfikacji, ustawieniem dostępu dla rang i działów?

Mimo tych ustawień nic mi się nie pojawiło pod okienkiem szybkiego posta i zastanawiam się czy to wina 3.x.x, czy może trzeba coś jeszcze uruchomić a może czekać na "Aktualizacja cache'u 5"

Musisz tylko włączyć modyfikację, ustawić w których forach ma się wyświetlać i z których for ma brać tematy i tyle nic więcej nie trzeba robić i powinno działać.

Ok, THX.

Nie działa, nie wiem czemu, ale będę się nad tym zastanawiał w późniejszym terminie.

Pewnie to wina raz działającej a raz nie działającej wyszukiwarki, czyli tego (tyle, że u mnie): http://www.ipsbeyond.pl/index.php?app=core&module=search&do=new_posts&search_app=forums

Raz działa, a raz mam to:

Strict Standards: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/xxxxxx/subdomains/upgrade/httpdocs/to_hard_for_crack/applications/core/modules_public/search/search.php on line 1031

Fatal error: Call to undefined method stdClass::formatContent() in /var/www/vhosts/xxxxxx/subdomains/upgrade/httpdocs/to_hard_for_crack/applications/core/modules_public/search/search.php on line 1037

Olać, będę się zastanawiał wiesz kiedy.

Modyfikacja super, ostatnio podobną w działaniu obserwowałem na forum vB i się bardzo spodobała ;)

Ok, wgrałem jeszcze jedną wersję, bo jakoś spakowała mi się niekompletna wersja :P Wgraj tylko pliki i będzie działać.

a moze mi ktos dokladniej wytlumaczyc o co chodzi z tym modem ?

albo jestem tak zmeczony po pracy albo cos ostatnio nie jarze

Pokazuje Ci listę podobnych tematów, tego się używa np. do seo

wlasnie tak sie temu przygladam i powiem, ze chcialbym takie cos u siebie ale jak juz Ci pisalem w innej wersji graficznej, tabelka, jedno pod drugim itp z pewnoscia dbre rozwiazanie dla forum i szukajacych

Pliki? Tam widzę tylko jeden plik.

Wgrałem to, ale nic nadal nie ma. Mniejsza z tym, wrócimy do tematu w swoim czasie bo skoro innym działa to coś znowu u mnie nie gra.

wlasnie tak sie temu przygladam i powiem, ze chcialbym takie cos u siebie ale jak juz Ci pisalem w innej wersji graficznej, tabelka, jedno pod drugim itp z pewnoscia dbre rozwiazanie dla forum i szukajacych

W sumie to możesz sobie przerobić na postać tabelki, wygląd sam dostosowujesz w skinach sobie wygląd :)

Pliki? Tam widzę tylko jeden plik.

Wgrałem to, ale nic nadal nie ma. Mniejsza z tym, wrócimy do tematu w swoim czasie bo skoro innym działa to coś znowu u mnie nie gra.

To już napewno nie moja wina :P na tym forum ta wersja śmiga :]

Raczej, dlatego poczekam. Widzisz ile muszę znosić przez to, ze ktoś spaprał testowy upgrade? ;)

PS: Tutaj też nie widzę, czyżby nie było widoczne dla niższych rang?

W sumie to możesz sobie przerobić na postać tabelki, wygląd sam dostosowujesz w skinach sobie wygląd :)

posiedze nad tym w wolnej chwili

Wgląd do tego mają tylko goście, zbanowani oraz oczekujący na zatwierdzenie :) to jest dla botów a nie userów bardziej :) Ale wygląda tak jak na screenie

na ktorym screenie ? ;)

bo jesli chodzi o ten co jest w pierwszym poscie to tam nic nie widac a chyba chodzi o to:

post-817-0-38393300-1296149917_thumb.png

Uuuuuuuuuuuu, to straszniasta lipka..

Ja myślałem, że to jest coś w stylu "Podobne wątki" gdzie pod tematem pokazuje np 5 tematów podobnych lub zbliżonych tematycznie. Takie coś ma np vBulletin, czy IPB też ma?

No wystarczy wejść do downloadu tego pliku i kliknąć tam na screen i wszystko widać :P

No tak, po kliknięciu widać. Nie klikałem, patrzyłem na widoczny kawałek screena, nawet mi do głowy nie przyszło, że wycina do widoku tylko środek.

No, szkoda, już się cieszyłem, ze mamy modyfikację jak vB :)

a ja bede probowal w wolnej chwili zmienic jej wyglad na taki jak pisales

No to tak jest, a wygląd sam ustalasz :) ja zrobiłem sobie pod seo, boty nie potrzebują wyglądu tabelki, tylko linki

Uuuuuuuuuuuu, to straszniasta lipka..

Ja myślałem, że to jest coś w stylu "Podobne wątki" gdzie pod tematem pokazuje np 5 tematów podobnych lub zbliżonych tematycznie. Takie coś ma np vBulletin, czy IPB też ma?

no to po malych modyfikacjach wyszlo mi cos takiego :)

mi sie podoba

post-817-0-17069400-1296332480_thumb.png

No bardzo fajnie Duke...

Jeszcze jakbyś <hr'ki> dodał aby oddzielić tematy to byłby full wypas. I wywalił <br'ke> z samego dołu.

wszystko kwestia gustu, mi sie tam te <hr'ki> nie widza, kazdy moze zrobic wg siebie

na dole nie ma <br> taki odstep jest juz

zmienilem tylko grafike na poczatku i teraz wyglada tak

post-817-0-79266500-1296402000_thumb.png

zrobilem to uniwersalnie tak aby kazdy mial to dopasowane graficznie do swojego skina

a tu jest jak to zrobic:

Received the following error after install:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/xxxx/public_html/forum/admin/applications/forums/sources/classes/classDB31SimilarTopics.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lsws/lsphp5:/home/xxxx/public_html/forum/ips_kernel/') in /home/xxxx/public_html/forum/hooks/db31similarTopicsBelowFastReply_e1999ee3159a693aec6d4182xxxxxxxx.php on line 31

Note: lsws is Litespeed webserver. Not running Apache.

Do you have file: /admin/applications/forums/sources/classes/classDB31SimilarTopics.php ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner

Nazwa pliku: Bramka Przelewy24
      Plik wysłano: 19 paź 2011
      Kategoria pliku: IP.Nexus

Opis: Bramka płatności do aplikacji IP.Nexus umożliwiająca dokonywanie płatności przy użyciu serwisu Przelewy24

• Przez Spanner

Opis: Bramka płatności do aplikacji IP.Nexus umożliwiająca dokonywanie płatności przy użyciu serwisu Przelewy24
    • Przez Spanner

Nazwa pliku: (SD) Define Topic Start
      Plik wysłano: 30 sty 2014
      Wersja forum: IP.Board 3.4.x

Author: Dawid Baruch (IPSBeyond.pl)

Opis: Hook pozwala tworzyć tematy, które będą widoczne dopiero od określonej daty
      Description: Hook allows creating topics which will be showed since defined date.

• Przez Spanner

Opis: Hook pozwala tworzyć tematy, które będą widoczne dopiero od określonej daty
      Description: Hook allows creating topics which will be showed since defined date.
    • Przez Spanner
      Nazwa pliku: (SD) Friends forum topic
      Plik wysłano: 26 lis 2013
      Wersja forum: IP.Board 3.3.x

Opis: Hook pozwala w wybranych forach aby użytkownik widział tylko swoje tematy i tematy jego znajomych oraz aby tylko w nich mógł odpowiadać.
      Description: Hook allows to in selected forums showing user only his topics and topics of his friends.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.