Skocz do zawartości
DeWo

Wolne Forum Użytkowników Telewizji Nowej Generacji n i Telewizji Na Kartę

Polecane posty

Witam.

Chciałbym przedstawić Wam:

Wolne Forum Użytkowników Telewizji Nowej Generacji n i Telewizji Na Kartę

nCommunity.pl

Budujemy nową społeczność, ponieważ sytuacja jaka ma miejsce na oficjalnym forum TNG n (trollowanie, brak opieki po godzinie 15:00 i w weekendy) zmusza nas do podjęcia takiej decyzji - by żyło się lepiej ;-).

Na forum nCommunity.pl panują zupełnie inne zasady niż na nhdtv.pl, ponieważ jedyne co te fora łączy to tematyka.

Nowe forum charakteryzuje się szybkością i prostotą obsługi, jednak również wspaniałym wyglądem i nowoczesną technologią.

Społeczność nCommunity.pl jest całkowicie niezależna od oficjalnego forum, jak i całego ITI Neovision - będzie to forum u4u - od użytkowników dla użytkowników.

Jedną z możliwości dla zarejestrowanych użytkowników nCommunity.pl jest Shoutbox. Użytkownicy mogą porozmawiać w czasie rzeczywistym bez tworzenia wątku!

Forum otwarte 14.01.2011r.!

nCommunity.pl

UWAGA!!

Wczoraj (tj. 22.01.2011) wprowadziliśmy innowacyjną, fantastyczną usługę - powiadomienia SMS o nowościach w TNG i TNK!

Zapraszam w imieniu całej ekipy,

DeWo

Administrator forum

Witaj,

wymienię tylko minusy :)

- skrypt, dlaczego nie ipb :P

- brak favico

- w topie tam gdzie jest zaloguj, przez chwile widoczny był jakiś banner

- sb jest widoczny a nie działa dla gości, tzn mam biały prostokąt nie widząc ani wpisów ani nic

- reklamy

- ta belka w stopce o skinie ma jakieś paskudne coś w prawym i lewym dolnym rogu

- jak wszedłem w temat to reklama w topie zasłania całkowicie tam górę

wg. mnie powinieneś poświęcić jeszcze dużo pracy na dopracowaniu tego bo jest masa błędów i braków

Witaj,

wymienię tylko minusy :)

- skrypt, dlaczego nie ipb :P

- brak favico

- w topie tam gdzie jest zaloguj, przez chwile widoczny był jakiś banner

- sb jest widoczny a nie działa dla gości, tzn mam biały prostokąt nie widząc ani wpisów ani nic

- reklamy

- ta belka w stopce o skinie ma jakieś paskudne coś w prawym i lewym dolnym rogu

- jak wszedłem w temat to reklama w topie zasłania całkowicie tam górę

wg. mnie powinieneś poświęcić jeszcze dużo pracy na dopracowaniu tego bo jest masa błędów i braków

1. Zafundujesz mi? : P

2. Już wrzucam

3. Banner znika po załadowaniu strony (js: onload) jeśli nie masz rozdzielczości przynajmniej 1920x1080.

4. Fakt, musze zrobić żeby wgl goście go nie widzieli

5. Trzeba jakoś uzbierać na dedyka ; )

6. Łomajgad! Nie zwróciłem uwagi! Za daleko zamknąłem div'a i ta belka zamiast pod białym jest w nim :o #edit - POPRAWIONE : D

7. Nie do końca rozumiem : )

PS: To jest ciągle BETA ; )

Edytowano przez DeWo

PS: To jest ciągle BETA ; )

najgorsze co mogles teraz napisac, takie usprawiedliwienie moze byc zawsze jesli ktos napisze co mu sie nie podoba ;)

najgorsze co mogles teraz napisac, takie usprawiedliwienie moze byc zawsze jesli ktos napisze co mu sie nie podoba ;)

Ale ja to napisałem 14 stycznia -> patrz: tytuł strony

1. Zafundujesz mi? : P

2. Już wrzucam

3. Banner znika po załadowaniu strony (js: onload) jeśli nie masz rozdzielczości przynajmniej 1920x1080.

4. Fakt, musze zrobić żeby wgl goście go nie widzieli

5. Trzeba jakoś uzbierać na dedyka ; )

6. Łomajgad! Nie zwróciłem uwagi! Za daleko zamknąłem div'a i ta belka zamiast pod białym jest w nim : o #edit - POPRAWIONE : D

7. Nie do końca rozumiem : )

PS: To jest ciągle BETA

ad 1. a co ja sponsor? sam sobie zarób a nie ściemniaj

ad 3. dla mnie to błąd, czasami jest czasem nie

ad 5. ale ściema :P

ad 7. dotyczy tej reklamy, która pisałeś że znika (js: onload) to czasem jednak nie znika :P

PS. Skoro to beta to temat do klozetu :) jak nazwa wskazuje Gotowe strony/fora a gotowe to nie bety :P

Gotowa to ona jest : D

Ale podsunąłeś mi jeden pomysł: zamiast onload ma ukrywać banner na rozdziałkach mniejszych niż 1920x1080 to będzie pokazywał na większych : )

if(screen.width>=1920 && screen.height>=1080) {

document.getElementById("n").style.display = "block";

}

Edytowano przez DeWo

Strona nie wygląda zachęcająco...

Reklamy wszechobecne, wkurzające, górna wjeżdża na panel logowania i wyszukiwarkę po prawej.

Pod drugim bannerem jest za duża luka, nie wiem w jakim celu. Ciągłe odświeżanie strony też drażni.

Shoutbox, którego nie ma dla gości jest widoczny.

Migające i wycentrowane zaproszenie do rejestracji, dziwnie to wygląda gdy reszta jest do lewej.

Forum nie zachwyca niczym, wręcz odpycha, jeszcze dużo pracy przed Tobą aby osiągnąć profesjonalnie wyglądający sajt.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.