Skocz do zawartości
Kombajn

Belka sidebarów - Jak zmienić?

Polecane posty

Hey

Mam spory kłopot na jednym skinie. Mianowicie belka przy "okienkach" w sidebarze jest tą samą belką, która jest wykorzystana jako belka kategorii.

Wydaje mi sie, że jeden kod steruje obiema belkami. Co zrobić aby belki kategorii zostały tak jak jest a z sidebarów ją wyciąć i wcisnąć tam kolor html jak to jest tutaj na skinie?

W ipb_styles.css tylko to chyba tym steruje (deko zmodyfikowane)?:

.maintitle_base{

background: #282828 url({style_images_url}/tile_cat.jpg) no-repeat 0 0;

min-height: 99%;

-moz-border-radius-topleft: 4px; -moz-border-radius-topright: 4px;

-webkit-border-top-left-radius:6px;

-webkit-border-top-right-radius:6px;

}

jesli tlo belki stanowi grafika to wzstarczy w css usunac w odnosniku do sidebara ten wspolny adres i zostawic tylko chciany kolor lub ewentualnie zmiwnic grafike dla tej jednej pozycji

w dziale 3.x.x jest przypiety temat z linkiem do css'ow :)

Powyższy kod odpowiada za belki. Problem w tym, że za wszystkie. Jak usunę kod to usuwa mi kompletnie wszystkie belki z forum :/

Nie ma osobnego kodu dla belki sidebarow i belek kategorii

jak wroce z pracy to postaram sie to zrobic

No ja też idę chwile popracować i później znowu zacznę gryźć zęby nad tym.

W wolnej chwili możesz zobaczyć jak to wygląda komicznie.

Jest kicha bo "fabryczne" bloki sidebara mają te belki właśnie, ale te, które pościągałem ze strony IPS i zainstalowałem już nie mają tych belek.

Na mój łeb mały to nie może być ciągnięte z głównego css'a, tylko może maja gdzieś indywidualnie wpisane bo jak widzisz, standardowe maja belki a nowe juz nie.

jest tak dlatego, ze neiktore aplikacje majace hooki tworza wlasne css'y do ktorych sie odwoluja i wtedy kazdy wyglada inaczej

Nie ma szans abym to znalazł. 2 godziny szukania za mną teraz, już mnie łeb rozbolał i mam dość.

Szukanie na pałe to głupi pomysł.

Chyba nikt nie wie jak wyłączyć wyświetlanie tych belek a to mega ważne bo obecnie to koszmarnie wygląda :/

ja tam nie wiem nawet o co hozzzi :) musiałbym zobaczyć skin na żywo i wiedzieć co trzeba usunąć a wtedy tylko by wystarczyło zmienić klasę dla jakiegoś elementu i byłoby ok

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.