Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Boruta

Problem z facebookowymi kontami

Polecane posty

Na forum (3.1.4) wlaczylem integracje z Facebookiem. Niby wszystko fajnie, mozna sie rejestrowac na forum uzywajac konta FB. Problem jest natomiast taki ze po za tym ze na liscie userow pojawia sie nasze nowe konto, to pojawia sie tez drugie w ktorym jest imie i nazwisko, a to juz nieciekawie jesli chodzi o prywatnosc. Czy da sie tak (i jak?) zeby integracja byla nadal, ale zakladane bylo tylko jedno konto, z wybranym nickiem, a nie dwa rozne?

Co ciekawe, jak wlacze liste userow w ACP to konta o nazwie ImieNazwisko nie widac, ale jak klikne na liste userow na forum poprzez opcje dostepna wszystkim, to tam widac konto z imienia i nazwiska.

capturefq.jpg

Edytowano przez Boruta

Ja również miałam problem z podwójnym kontami. W moim przypadku pomógł ticket do IPS - rozwiązali to za mnie.

Nie znam angielskiego, wiec nie napisze do nich. Co Ci konkretnie pomogli w tej sprawie ludzie od IPS?

Niestety, nie wiem co dokładnie zrobili. W panelu mam tak jak Ty. Poprosili mnie tylko o link do mojego konta na FB, po czym stwierdzili, że teraz moje konto na forum jest już dobrze powiązane z kontem na FB i że powinno już być ok, a wcześniej przy każdej kolejnej próbie konfiguracji dodawało mi kolejne konto z nieistniejącym mailem. Czyli chyba musiało być coś z tym, że dodawało konta a nie łączyło. I faktycznie teraz dla wszystkich jest ok, ale niestety nie wiem jak to naprawili.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.