Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Tak dziś przypadkowo obejrzałem nowe vB na jednym z for i zaniepokoiło mnie uderzające podobieństwo do IPB.

-Boczne menu

-Profile

-Układ belek

itd

Poprzednia wersja vB była inna, różniąca się od IPB sporo, na nowej mam wątpliwości czy to nadal vB czy już IPB, typowa zrzyna.

Co myślicie o tych uderzających podobieństwach? Świat dziś opiera się na zrzynaniu od lepszych czy to ja jestem przewrażliwiony?

Rzeczywiście, uderzające podobieństwo. Aczkolwiek muszą kiedyś się zmienić, ale mogli to zrobić tak, aby nie przypominało IPB :D

vB4 jest bardzo podobne do wersji 3 IP.Board, nic nowego :P

No cóż, ładnie rżną. Dziś własna twórczość jest na wymarciu, każdy rżnie od każdego :/

Spanner, właśnie to coś nowego bo poprzednia wersja była inna. Profile całkowicie inne, belki... A tu jest kompletna zrzyna, jakby po prostu przekopiować, istne IPB.

Gratuluje twórcom IPB :D Jak to jeden znajomy mawia... Kopiujcie, uczcie się od mistrza :D

ipb w wersji 2.3.x też nie miało bocznych belek - wprowadzili je dopiero w wersji 3.x

tak samo było z vb.

Co do kopiowania: Skoro lu potrzebuje bocznej belki to w vb ją zrobili, skoro chcieli tego w ipb to też jest.

Każda firma dostosuje się do wymagan konkurencji.

Tak samo jest z samochodami - kilka puknięć młotkiem w blache, nowe rozlozenie paneli na kokpicie, bagażnik większy o 10 l i już mamy inną markę.

Markę? Dla mnie kreowanie marki to coś więcej niż tylko kopiowanie.

tak bylo, jest i bedzie, ze jedni beda sie opierac na drugich i vice wersa, tego juz nie zmienimy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.