Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Witam,

skoro nasz Administrator zajmuje się tworzeniem skinów to może wykona specjalny skin dla IPSBeyond? Taki bez przesadnej grafiki, ale żeby było widać, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju:)

Witam,

IPSBeyond.pl miało już kilka różnych wersji autorskich skinów, ale jakoś nigdy się one zbytnio nie przyjęły...

To może po prostu zmienić kolorystykę domyślnego skinu IP.Board? Na np. taki kolor, jaki jest w faviconie :]

Zobaczymy jakoś jak znajdę trochę czasu

mozna by bylo wrzucic skin dla uzytkownikow premium a dla zwyklego usera zostawic domyslnie standard bo jakby nie bylo to support IPB wiec na ich skinie powinno sie bazowac ;)

Duke_ chyba żartujesz że mialbym płacić tylko dlatego że chce inny skin... może niedługo wyjdzie propozycja: chcesz pomocy to zapłac bo inaczej cię olejemy.

Idziesz złym tokiem myślenia.

A tam.

Co do innego skina dla Premium czy ogółu. Jest mi to obojętne bo i tak nowy skin nie trafiłby w mój gust bo czarny nie pasuje dla supportu.

Pozdro

Marek607 zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o to, ze support powinien (nie znaczy ze musi) byc oparty na skinie IPS'u

ale to tylko moje zdanie ;)

Marek607 zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o to, ze support powinien (nie znaczy ze musi) byc oparty na skinie IPS'u

ale to tylko moje zdanie ;)

ok rzeczywiście , wiem już o co biega. I'm sorry :)

Problem rozwiazany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.