Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
lopes564

Jak zainstalować skina.

Polecane posty

Witam.

Mam taki problem założyłem stronę, nie ma na niej żadnych plików i chce wgrać pliki skina. I moje pytanie brzmi jak mam je wgrać? Przez File Zilla wysłać na serwer? Jeśli tak to w jakich folderach, bo raczej całego świeżo pobranego pliku nie wyśle. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach, proszę o wyrozumiałość ;)

No tak tylko ten tut nie jest za bardzo zrozumiały dla osób które mają z tym do czynienia 1 raz ;) Bo np. co to jest ACP ?

Edytowano przez lopes564

Będąc Administratorem, nawet początkującym wchodząc do Panelu Admina widzisz Admin Control Panel, więc musisz być niewidomy, aby nie wiedzieć co to jest. Wystarczy ciupenka pomyślunku i angielskiego.

• Like 1

Przenosze do odpowiedniego dzialu

• Like 1

To skina wgrywa się w panelu admina tak? Bo ja myślałem że trzeba te pliki wysłać na serwer.

IPB 3X oferuję możliwość wgrania skina w panelu admina "ACP".

• Like 1

Tak, dokładnie. Ale nie zapomnij o zaznaczeniu, do jakiego skinu dodajesz te obrazki (przy wgrywaniu images):).

• Like 1

Prosiłbym, abyś uzupełnił wersję forum - będziemy mogli precyzyjniej odpowiadać na Twoje pytania ;)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.