Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

znikanie favicon

Polecane posty

Dlaczego favicon, którą wgrałam, czasem zmienia się w domyślną i dopiero po odświeżeniu strony pojawia się właściwa.

Witaj,

jeśli podmieniłaś ikonkę nie przed pierwszym wejściem na stronę to po prostu przeglądarka ją scechowała i teraz wchodząc na niektóre podstrony masz jeszcze starą favico. Problem ten zniknie po jakimś czasie, ewentualnie usuń sobie na kompie wszystkie pliki tymczasowe, cache przeglądarki itp i powinno zadziałać od razu :)

Kiedyś była ta IPB, a od podmiany czasem jest właściwa a czasem taka jakbym żadnej nie miała czyli wygląda jak taka biała karteczka - nie wiem czy domyślna była słusznym określeniem.

A jakiej przeglądarki używasz? Bo np. Opera czy Chrome czasem takie rzeczy robią:|

Testowałam na FF, IE, Operze i Chrome. 2 ostatnie zainstalowałam już po zmianie favicon. Problem jest tylko na FF - trzeba odświeżyć stronę to się poprawia. Cookies usunęłam, reinstalowałam nawet przeglądarkę, jednak nie chciałam kasować ulubionych, uzupełniania, ostatnio odwiedzanych itp. I właśnie kiedy przez nie wchodzę zamiast wpisywać adres tak się dzieję. Ale w sumie aż takie ważne to nie jest, więc temat można zamknąć.

Na to i tak nie jesteśmy w stanie pomóc, bo to już zależne jest od samej przeglądarki.

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.