Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Hej,

gdzie najlepiej kupić hosting? Interesuje mnie ta oferta:

Pojemność: 5GB

Transfer m/c: 20GB

Konta E-mail: 20

Bazy MySQL: 10

Konta FTP: 10

Domen: b/o (bez ograniczeń)

Cena / m-c: 10,98 (sms)

Co sądzicie o tej ofercie? Później mam zamiar przejść na:

Pojemność: 12 GB

Transfer m/c: 40 GB

Konta E-mail: b/o

Bazy MySQL: 20

Konta FTP: 12

Domen: b/o

Cena / 6 m-c: 65zł

Czekam na Wasze wypowiedzi, jutro mam zamiar kupywać:)

Edytowano przez Maesh2010

Witaj,

1. kupować nie kupywać :)

2. Co to za firma jest ?

3. Ja bym się zainteresował na Twoim miejscu pakietem dKonto Personal lub dKonto Personal+ (http://dhosting.pl/oferta/serwery_www.html) bardzo dobre serwery a jak podsumujesz cenę to wyjdzie Cię mniej więcej to samo co płatność sms co miesiac po 10zł+vat. Jeśli brałbyś dhosting to prosiłbym o podanie jako polecający: spanner

1 Miałem kupować ale zmieniłem, nie wiem dlaczego.

2 Freecast.pl

3 Ale z tym sms'em to tylko dwa/trzy pierwsze miesiące, bo po co wydać 175zł na hosting, jeśli nie wypali?:)

Ad 1. :)

Ad 2. z tego co wyczytałem to opinie mają średnie ;)

Ad 3. Skoro i tak wydajesz 150$ na licencję, to wg. mnie na hosting też warto , no chyba, że od razu zakładasz, ze forum będzie klapą :)

Nie przesadzaj, wolę kupić hosting 5gb i się cieszyć, że nie muszę przepłacać za forum, które nawet 1k userów nie ma :)

To nie przepłacanie :) to płacenie za jakość usług i za to, że pewnego dnia Twoje forum nie zniknie :)

To nie przepłacanie :) to płacenie za jakość usług i za to, że pewnego dnia Twoje forum nie zniknie :)

no i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi :)

Witam Państwa.

W naszej Firmie istnieją specjalne pakiety stworzone dla tego typu Forum. Posiadamy serwery we Francji (OVH.com) jednak przy różnych opiniach wielu klientów, serwery są dobrze utrzymywane poprzez naszych administratorów. Zapraszamy do zapoznania się d ofertą naszych kont hostingowych bez limitów transferu. Nie mamy żadnych ukrytych opłat nie blokujemy kont bez powodu. Wszelkie spory staramy się wyjaśniać zgodnie z Regulaminem który obowiązuje nawet Nas.

Oferta bez limitów: http://grand-host.pl/hosting/bez-ograniczen.html polecamy otwieranie w Mozilla Firefox (szablon nie został jeszcze naszykowany pod Internet Explorer dla starszych wersji).

Uprzejmie informujemy, że nie jesteśmy płatnikami VAT oznacza to, że nie wystawiamy Faktur tylko rachunki tak więc nie jest konieczne doliczane podatku do obowiązujących cen na Naszej Witrynie.

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Wywrocki

Krzysiu: Nawet fajna.

Co do Freecasta to się ostro zawiodłem :-( Jak nie przedłużę hostingu i kupię nowy, to nie mogę używać żadnego z nich...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.