Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Szukam stron z Flash Playerem (do wklejenia nad logo, na całą szerokość, tylko do muzyki by to miało być, bez video, bez listy). Znacie jakieś strony skąd go można pobrać lub zakupić?

Coś jak te tutaj tylko nie takie małe:

http://www.wavestreaming.com/servers/flash-streaming/shoutcast-player.php

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

nie bardzo rozumiem do jakiej muzyki, jakies zwykle radio itp bo przeciez masz player do muzyki z forum ?

Tak Duke, mam. Ale wbudowany player Bouncy ma jedną wadę - gra tylko na stronie głównej, a ja szukam rozwiązania co zrobić, żeby był na każdej. Niby jest Winamp itp, ale one nie grają automatycznie.

Dzięki Spaner, ale szukam dalej bo tamte są zbyt rozbudowane. Jak wrócę to wkleję zdjęcie o co mi chodzi.

Chodzi mi o coś takiego:

plr1.th.jpg

Albo takiego:

plr2.th.jpg

I żeby działało tak jak w pierwszym poście opisałam.

W kodzie jakiejś strony widziałam, że podobny player do tych, a przynajmniej działający tak samo jakbym chciała, miał chyba coś wspólnego z tym:

http://blog.deconcept.com/swfobject/

Też ją znalazłam, tylko że one są takie małe, a ja potrzebuję na całą szerokość, a po drugie wygenerowany przez nich kod jest zupełnie inny od kodu a przynajmniej fragmentu kodu, który to był używany na tamtym forum :(

To niestety nic lepszego już nie znalazłem

Proszę bardzo :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.