Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Lawliet

Mapa Strony

Polecane posty

Troszkę się pogubiłem grzebiąc w każdych generatorach i nie potrafię znaleźć jednej, pasującej, działającej.

Jaki generator mapy strony polecacie?

Oczywiście (DB30) Google SiteMap Generator :)

Mam zainstalowany ten generator, w ustawieniach wszystko porobione, ale nie było instrukcji obsługi tego cacuszka...

Nie bardzo wiem, gdzie ta mapa się generuje.

Witam,

mapa generuje się w adresforum/indexsitemap.xml i taki adres powinieneś dodać do Google Webmaster Tools

Ustaw CHMOD 777 na wszystkie pliki xml w katalogu głównym forum i w nocy około 3 jeśli dobrze pamiętam jest odpalany cron generujący mapę

http://cybstrzaki.pl/forum/indexsitemap.xml

Nadal pusto, a chmody są na 777 (xml) (gz zostawiłem na 755)

EDIT: Okey już wszystko działa. Źle robiłem wchodząc w link topicsitemap.xml, należy wejść w topicsitemap-1.xml Do każdej mapy dodał mi się samo aktualizujący się plik -1 jednak do indexsitemap.xml nie mam indexsitemap-1.xml Czy tak powinno być?

Edytowano przez xDanielxmc

Tak. indexsitemap.xml powinien być jeden, natomiast dla tematów itp są z -1 a później -2 itp :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.